Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید 2‏ برنامه کارشناسی ارشد را فناوری طراحی وب

برای دانشآموزانی که مایل به ارتقاء تخصصشان هستند یا کارهای بیشتری را دریافت می کنند، مدرک کارشناسی ارشد اغلب وسوسه انگیز است. طول می کشد تا یک یا دو سال به پایان برسد و یک پیشرفت علمی و حرفه ای است.

استاد فناوری طراحی وب چیست؟ این مدرک پیشرفته می تواند دانشجویان را با مهارت بالاتری در طراحی وب تجهیز کند. برنامه درسی عموما بر روی اصول طراحی با یادگیری ابزار و فن آوری تجارت متمرکز است. به عنوان مثال، دوره ها ممکن است شامل نرم افزار طراحی گرافیک و نرم افزار زبان برنامه نویسی وب باشد. برنامه مطالعه اغلب به دانش آموزان اجازه می دهد تا یاد بگیرند که چگونه طراحی گرافیکی و اهداف کسب و کار می تواند دست در دست بگیرد. پس از خروج از برنامه، دانش آموزان معمولا قادر به تجزیه و تحلیل رفتار مرورگر و ایجاد وب سایت ها و محتوا حرفه ای هستند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این دانش آموزان ممکن است از کار با آخرین تکنولوژی و داشتن مهارت برای درک آن، دانش فنی ارزشمند در بسیاری از صنایع تکنولوژیکی گرا بهره مند شوند. دانش آموزان همچنین تمایل دارند که بتوانند در سریعترین زمان ممکن تکنولوژی جدید را انتخاب کنند، در حالی که به خلاقیت خود برای ایجاد طرح ها دسترسی پیدا می کنند.

هزینه کسب کارشناسی ارشد در تکنولوژی طراحی وب متفاوت از موسسه به موسسه است. محل، نوع مدرسه و کمک های مالی همه به هزینه می پردازند.

توسعه دهندگان نرم افزارها، برنامهنویسان چند رسانه ای، توسعه دهندگان بازی و حتی مدیران محتوای وب، همه شغلی هستند که می توانند برای دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در فن آوری وب طراحی می کنند، باز شوند. با دانش خود را در آخرین فن آوری ها و توانایی انتخاب تم زیبای زیبایی و عناصر طراحی، این فارغ التحصیلان می توانند محل خود را با شرکت های کوچک و بزرگ به طور یکسان، طراحی صفحات وب خود. علاوه بر این، بسیاری از شرکت ها اغلب به دنبال راه هایی برای دستیابی به بازار خود از طریق برنامه های کاربردی برای گوشی ها، رایانه های لوحی و رایانه هستند. برای دانش آموزانی که امیدوارند که به یک توسعه دهنده نرم افزار تبدیل شوند، این می تواند بسیاری از فرصت های شغلی را باز کند.

موسساتی که این درجه را ارائه می دهند، از لحاظ جسمی و آنلاین بسیار هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درفناوری طراحی وب

UNIR - Mexico

مهندسی وب سایت به مراتب بیشتر از آنچه که معمولا با "توسعه صفحات وب مرتبط است" را شامل می شود. این فراتر از همه ی مواهب تکنولوژیک است و یک پارادایم اساسی در محاسبات کنونی ... [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

مهندسی وب سایت به مراتب بیشتر از آنچه که معمولا با "توسعه صفحات وب مرتبط است" را شامل می شود. این فراتر از همه ی مواهب تکنولوژیک است و یک پارادایم اساسی در محاسبات کنونی است، یک مفهوم مرجع برای توسعه. و بهره برداری از برنامه های کامپیوتری و منابع. این استاد، با محتوا در به روز رسانی دائمی، شما را آماده می کند تا بتوانید از هر کسب و کار آنلاین کسب درآمد کسب کنید.

... [-]
مکزیک مکزیکوسیتی
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Oviedo -

دوره کارشناسی ارشد برای مهندسان آموزش در زمینه طراحی وب و تکنولوژی های وب طراحی شده است. این یک استاد رسمی منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) دو سال است. افراد این دوره عمدتا ... [+]

دوره کارشناسی ارشد برای مهندسان آموزش در زمینه طراحی وب و تکنولوژی های وب طراحی شده است.

این یک استاد رسمی منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) دو سال است. افراد این دوره عمدتا در کارهای آزمایشگاهی متمرکز هستند و به جای اینکه به طور همزمان به عنوان دوره های کارشناسی آموزش داده شوند، به یکی پس از دیگری داده می شوند.

بر اساس تعداد ECTS (سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا) اختصاص داده شده به یک موضوع، ممکن است تا یک یا سه هفته (از جمله ارزیابی) قبل از شروع موضوع بعدی شروع شود. این روش اجازه می دهد تا درجه بالایی از تخصص از مطالعات.... [-]

اسپانیا اویودو
سپتامبر 2020
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی