Filter
درجه های کارشناسی ارشد
استونی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را فناوری اطلاعات در استونی 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

تحصیل و مطالعه در رشته فناوری اطلاعات به منظور آموزش دانش و مهارت های فنی شناختی به دانشجویان طراحی شده است. دانشجویان می توانند بیاموزند چگونه داده های الکترونیکی ایجاد، پردازش و ذخیره می شوند و در زمینه موضوعاتی همچون امنیت، سخت افزار، برنامه های کاربردی نرم افزاری و هوش مصنوعی به مطالعه و پژوهش بپردازند.

استونی یک جمهوری پارلمانی دموکراتیک به پانزده شهرستان تقسیم شده است، با سرمایه خود و بزرگترین شهرستان بودن تالین است. استونی دارای 12 عمومی و 8 دانشگاه های خصوصی. قدیمی ترین دانشگاه در کشور دانشگاه تارتو است، تاسیس در 1632.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را فناوری اطلاعات در استونی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درفناوری اطلاعات, استونی

Estonian Information Technology College

آموزش و پرورش: آموزش عالی حرفه ای ... [+]

آموزش و پرورش: آموزش عالی حرفه ای زبان آموزش: انگلیسی طول رسمی برنامه: 3 سال، 180 ECTS (انتقال اعتبار اروپا و سیستم انباشت) اعتبارات فرم مطالعه: مطالعه روزانه شهریه: 2400 € در هر سال تحصیلی شروع تحصیلات: سپتامبر 2016

دوره پذیرش برای خارجی ها باز است:

تا 2016 مه 1 مهلت درخواست برای غیر اتحادیه اروپا تا 2016 ژوئیه 7 مهلت درخواست برای اتحادیه اروپا

برنامه درسی شامل ماژول های زیر است:

مهارت های عمومی و توانمندی (16 ECTS) مبانی فناوری اطلاعات (24 ECTS) فناوری اطلاعات توسعه سیستم های (38 ECTS) IT مدیریت سیستم (22 ECTS) امنیت سایبر (16 ECTS) افراد انتخابی (32 ECTS، گسترش به ماژول های مختلف، انتخاب از مجموع 91 ECTS) کارآموزی (27 ECTS) پایان نامه دیپلم (5 ECTS) پذیرش مورد نیاز ... [-]
استونی تالین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی