Keystone logo

124 کارشناسی ارشد برنامه ها که در فناوری آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • آموزش
 • فناوری آموزش
رشته های تحصیلی
 • آموزش (124)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در فناوری آموزش

  در امروز 'بازدید کنندگان دنیای دیجیتال، فن آوری تبدیل به یک ابزار قدرتمند کلاس درس. با استاد در فن آوری دیجیتال، فارغ التحصیلان آماده به طراحی و پیاده سازی مدل های یادگیری نوآورانه در مدارس و یا محل کار خود هستند. با برنامه های آنلاین در دسترس است، حتی مربیان شلوغ و حرفه ای می تواند درجه 'اساتید درآمد.

  کارشناسی ارشد در فناوری دیجیتال چیست؟ کارشناسی ارشد 'در فن آوری دیجیتال مربیان و متخصصان منجر آنلاین و آموزشی دیجیتال در کلاس های درس و کسب و کار در سراسر جهان آماده می شود. با تمرکز بر مسائل جاری، رهبری، و فن آوری آموزش، برنامه دانش آموزان را قادر می سازد برای ایجاد محیط های یادگیری مشارکتی.

  استاد در فن آوری دیجیتال کمک می کند تا دانش آموزان توسعه هر دو رهبری کلاس درس و مهارت های فنی مورد نیاز برای موفقیت در دنیای دیجیتال همیشه در حال تکامل.زوج با بنیاد آموزشی قوی، این مهارت ها اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان می چرخاند به مهار تکنولوژی آموزشی برای ایجاد و مدل های یادگیری یکپارچه منجر شود.

  از آنجا که درجه در تکنولوژی آموزشی و دیجیتال در سراسر جهان ارائه شده، هزینه می تواند به طور گسترده ای از برنامه به برنامه متفاوت است. مدارس تماس با مستقیم برای کشف هر دو هزینه ها و مزایای اصلی در فناوری دیجیتال.

  با استاد در فن آوری دیجیتال، فارغ التحصیلان آماده برای موفقیت در آموزش و پرورش و یا کسب و کار حرفه ای از انتخاب خود می باشد. از سطح دانشگاهی به کلاس درس ابتدایی، آموزش با مدرک کارشناسی ارشد 'در فن آوری دیجیتال در تقاضای بالا هستند. برای حرفه ای کسب و کار، توانایی ایجاد ماژول های یادگیری ابتکاری و برنامه های آموزشی آنها را یک مزیت رقابتی می دهد در محل کار فن آوری های پیشرفته.این که آیا شما یک برنامه تمام وقت دنبال و یا سفارشی برنامه مجازی در سراسر برنامه شلوغ خود را، مهارت های فنی و رهبری شما را با این درجه دست آوردن می تواند به شما برای مطالبات جدیدی از یادگیری دیجیتال آماده کند.

  تکمیل کارشناسی ارشد در فناوری دیجیتال می تواند به عنوان کمی به عنوان یک سال از مطالعه تمام وقت را. برای حرفه ای ها کار که می خواهند برای تکمیل یک درجه بدون ترک حرفه خود، بسیاری از برنامه های ارائه پاره وقت و گزینه های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.