Keystone logo

168 کارشناسی ارشد برنامه ها که در فناوری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (168)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در فناوری

  مدرک کارشناسی ارشد دارای یک امتیاز تحصیلی برای دانش آموزانی است که موفق به انجام تحصیلات تکمیلی شده اند و سطح بالایی از تخصص در یک رشته خاص را نشان می دهند. بنابراین، این می تواند گزینه ای مناسب برای دانش آموزانی باشد که مایلند دانش خود را در یک موضوع خاص افزایش دهند. برای واجد شرایط برای مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان باید دارای مدرک لیسانس یا معادل آن باشند.

  استاد در تکنولوژی چیست؟ فناوری به عنوان یک پیگیری علمی شامل موضوعات وسیعی است. مطالعه تکنولوژی شامل بسیاری از مهارت ها، روش ها و فرآیندهای مختلف است. کارشناسی ارشد در تکنولوژی دانش آموزان اغلب خود را متخصص در فناوری اطلاعات، کسب و کار و فن آوری، فن آوری مهندسی و یا مدیریت فن آوری است. برنامه درسی برنامه می تواند شامل دوره هایی مانند مدیریت پایگاه داده، برنامه نویسی اینترنتی، استراتژی تکنولوژی و آمار باشد. افراد ممکن است آموزش دهند که چگونه محصولات جدیدی تولید کنند، تیم های فنی را بسازند و مدیریت کنند و شرکت های فن آوری را شروع و اجرا کنند.

  مهارت های آموخته شده در برنامه کارشناسی ارشد فناوری ممکن است به فارغ التحصیلان اجازه دهد که حرفه های پیشرفته را در این زمینه دنبال کنند. دانش آموزان اغلب مهارت های تخصصی سازمانی، تحلیلی و تصمیم گیری را توسعه می دهند که به آنها کمک می کند تا از جمعیت جدا شوند.

  مدرک کارشناسی ارشد در رشته های تکنولوژی در بسیاری از مدارس مختلف در سراسر جهان ارائه می شود. برخی از برنامه ها حتی می توانند از راه دور دسترسی پیدا کنند، بنابراین دوره ها و هزینه ها ممکن است با توجه به دانشگاه متفاوت باشد. توصیه می شود که دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه حضور در دانشگاه با دانشگاه مورد نظر تماس بگیرند.

  فرصت های شغلی در فن آوری متنوع و فراگیر است. فارغ التحصیلان ممکن است در مدیریت ریسک اطلاعات با یک شرکت حسابداری عمومی فعالیت کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است به عنوان تحلیلگران کامپیوتر، برنامه نویسان کامپیوتر، نمایندگان پشتیبانی یا تحلیلگران سیستم کار کنند. یک استاد تکنولوژی تمایل دارد افراد را برای حرفه های سطح بالا در پروژه های پیشرو فناوری کسب و کار، ادارات و حتی کل سازمان ها آماده کند.

  مدارس در سرتاسر جهان انواع برنامه های مدرک کارشناسی فناوری را ارائه می دهند. دانش آموزان ممکن است گزینه ای برای تحصیل در یک محیط سنتی یا کسب مدرک آنلاین داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.