MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی فرانسه 2021‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

فرانسه در حال حاضر در میان 20 بهترین کشورهای اجرای برنامه در نظر اقتصاد با توجه به نتایج گرا یادگیری آموزش عالی عالی. بسیاری از دوره های در دانشگاه ها در زبان فرانسه ارائه شده است. فرانسه 60 عمومی و 100 دانشگاه های خصوصی.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در هوش مصنوعی و مدیریت

IA School
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
فرانسوی
پردیس دانشگاهی

چرخه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و مدیریت یک برنامه 2 ساله است و هدف آن این است که دانش آموزان بتوانند دانش مدیریتی و فنی خود را در هوش مصنوعی تثبیت کنند. ...

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد در توسعه پایدار و محیط زیست

ESI Business School
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
فرانسوی
پردیس دانشگاهی

ESI Business School ، ESI Business School پس از کارشناسی ، به دانشجویان خود اجازه می دهد تا آموزش خود را در یک استاد در مدیریت ، محیط زیست و توسعه پایدار ادامه دهند. کارشناسی ...

اطلاعات بیشتر