MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی فرانسه 2021‏

پس از آنکه دانشجویان برنامه مقطع کارشناسی را به پایان رسانیدند، درجه کارشناسی را اخذ می نمایند. جهت اخذ کارشناسی ارشد، معمولاً می بایست 12 الی 18 دوره کالج را بگذرانید که اغلب مستلزم گذراندن امتحانات جامع و/یا انجام یک پایان نامه است.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

فرانسه، رسما به جمهوری فرانسه، جمهوری نیمه ریاست جمهوری واحد واقع عمدتا در غرب اروپا، با چندین مناطق و سرزمین ها در خارج از کشور است.

اورلئان است در منطقه مرکز واقع، فرانسه. این صندلی از وزارت لوآره است. این شهرستان دارای بیش از 100،000 نفر. این خانه را به دانشگاه اورلئان واقع در منطقه لا منبع در قسمت جنوبی شهر است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو برای تحرک پایدار

The Polytech Orléans engineering faculty
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

Polytech Orléans و ISAT در سپتامبر 2010 مجددا "کارشناسی ارشد مهندسی خودرو برای تحرک پایدار" افتتاح کردند. این استاد به مدت 5 سال در سپتامبر 2017 توسط وزارت تحقیقات و ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد اقتصاد بین الملل

University of Orleans - Master of International Economics
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
فرانسوی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

استاد پیشنهاد می دهد یک آموزش کامل در مباحث اقتصاد بین الملل (تجارت بین المللی ، مهاجرت و جریان سرمایه ، اقتصاد توسعه) ، با یک شکل گیری مشخص در اقتصاد سنجی برای موضوعات اقتصاد ...

اطلاعات بیشتر