MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی فرانسه 2021‏

استراسبورگ، فرانسه شهرستان جهانی است که تساوی دانشجویان بین المللی از سراسر جهان، کمک به جمعیت دانشجویی بزرگ است. این یک مرکز فکری و فرهنگی و نیز در منزل خود به پارلمان اروپا، شورای اروپا، و دادگاه حقوق بشر اروپا است. دانش آموزان به دنبال یک استاد در استراسبورگ هیچ کمبود چیزهایی برای دیدن، انجام و اکتشاف.

استاد در برنامه استراسبورگ فوق العاده در کیفیت با امکانات با تکنولوژی بالا و دانشکده حرفه ای و متخصص هستند. فرصت های زیادی برای کارشناسی ارشد در استراسبورگ در انواع زمینه های مختلف از جمله کسب و کار و مطالعات اروپا وجود دارد. همچنین احتمالات را برای استاد در دانش آموزان استراسبورگ برای توسعه حرفه ای و ایجاد یک شبکه قوی، ارائه مزیت رقابتی در بازار کار پس از فارغ التحصیلی وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه برای کارشناسی ارشد در استراسبورگ، نگاهی از طریق برنامه های زیر و شما ممکن است درجه خود را پیدا کنید!

نتایج Filter

Master CAWEB - ارتباطات وب چند زبانه

University of Strasbourg
کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

دوره کارشناسی ارشد CAWEB آموزش ایجاد و مدیریت وب سایت و همچنین محلی سازی را ارائه می دهد و به عنوان یک برنامه دانشگاهی به زبان فرانسه و به عنوان یک برنامه آموزش آنلاین از راه ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در ارتباطات فنی و بومی سازی (TCLoc)

University of Strasbourg
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
12&nbsp;-&nbsp;24 ماهها
انگلیسی
آنلاین

کارشناسی ارشد ارتباطات فنی و بومی سازی (TCLoc) یک برنامه کارشناسی ارشد آنلاین انعطاف پذیر ، شغلی محور و معتبر است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، به طور خاص برای ...

اطلاعات بیشتر