MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی فرانسه 2021‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

فرانسه در حال حاضر در میان 20 بهترین کشورهای اجرای برنامه در نظر اقتصاد با توجه به نتایج گرا یادگیری آموزش عالی عالی. بسیاری از دوره های در دانشگاه ها در زبان فرانسه ارائه شده است. فرانسه 60 عمومی و 100 دانشگاه های خصوصی.

به عنوان یک شهرستان-کمون در فرانسه شمالی، آمین دارای جمعیت بیش از 100،000 نفر. این شهرستان در منزل خود به دانشگاه پیکاردی و چندین کالج دیگر و موسسات آموزش عالی است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2021‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عملیاتی بین المللی

ESC Amiens School of Management
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
فرانسوی
پردیس دانشگاهی

برنامه مدیریت مدیریت کسب و کار عملیاتی با هدف آموزش یک مدیر کل در مدیریت کسب و کار و دارای تخصص ویژه ای در زمینه های زیر است: امور مالی ، منابع انسانی ، بازاریابی دیجیتال ، با ...

اطلاعات بیشتر