MASTERSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 6‏ ارشد را عکاسی تجاری

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی را کامل می کنند، ممکن است قبل از شروع کار خود مایل به تبدیل شدن به متخصص در حوزه انتخابی خود باشند. در ادامه تحصیلات خود با به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد می تواند دانش آموزان را به مهارت هایی که برای موفقیت در حرفه خود نیاز دارند، فراهم کند.

کارشناسی ارشد در عکاسی تجاری چیست؟ این یک برنامه طراحی شده است تا دانشجویان دانش حرفه ای در زمینه عکاسی را با ارائه دوره هایی در موضوعاتی مانند تنظیم یا روشنایی در محیط تجاری، طراحی کند. دانش آموزان به طور خاص ویژگی های عکاسی از موضوعات مختلف مانند طراحی مد و افراد را یاد می گیرند. این برنامه همچنین می تواند راه هایی برای ایجاد تصاویر منحصر به فرد برای کمک به تبلیغات و تبلیغاتی را پوشش دهد.

همانند هر مدرک کارشناسی ارشد، این برنامه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مهارت هایی را که ممکن است در هر دو حرفه و زندگی شخصی آنها ارزشمند باشد، پرورش می دهد. مهارت های افراد می توانند به دانش آموزان در تمام حوزه های زندگی کمک کنند، در حالیکه مهارت هایی مانند تفکر خلاق و توانایی کامپیوتر می تواند به مشاغل بهتر اجازه دهد.

بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهند، اما چون هر مدرسه دارای هزینه های تحصیلی خاص خود است، هزینه این برنامه ها به طور گسترده ای متفاوت است. برای تعیین هزینه دقیق یک برنامه کارشناسی ارشد، با مدارس آینده تماس بگیرید.

افرادی که دارای کارشناسی ارشد در عکاسی تجارتی هستند، دانش تخصصي مورد نیاز برای موفقیت در حرفه های متنوعی دارند. بعضی از دانش آموزان به عنوان عکاسان در صنعت مد، عکس برداری از مدل ها و لباس ها کار می کنند. دیگران یک شغل را در تبلیغات تبلیغ می کنند، با استفاده از عکاسی برای معرفی محصولات جدید به عموم مردم ترجیح می دهند. یکی دیگر از فرصت های شغلی جذاب می تواند تبدیل به یک خبرنگار شود، در حالی که بعضی از آنها به عنوان عکاسان آزاد کار می کنند.

بسیاری از دانش آموزان متوجه می شوند که گرفتن کلاس های آنلاین به آنها انعطاف پذیری بیشتری می بخشد در حالی که درجه تحصیل خود را کسب می کنند دانشگاه ها در حال حاضر بیشتر کلاس های آنلاین را ارائه می دهند تا نیازهای دانش آموزان را تامین کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

6نتایج درعکاسی تجاری Filter

استاد آنلاین در عکاسی حرفه ای

LABASAD - Barcelona School of Arts & Design
کارشناسی ارشد
May 2021
<
تمام وقت
<
12 ماهها
01 May 2021
Spanish (Spain)
آنلاین

هدف این استاد این است که خلاقیت عکاسی را شغل و روش زندگی خود قرار دهد. شما خواهید آموخت که چگونه نور طبیعی و مصنوعی را کنترل کنید ، چگونه عکاسی در فضای باز ، گزارش های اجتماعی ...

اطلاعات بیشتر

استاد آنلاین در عکاسی حرفه ای

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

عکاسی روشی برای زندگی و تفکر است و اگر می خواهید کار کنید. ما به عنوان یک عکاس شما را در پیشرفت شخصی و خلاقیت همراهی می کنیم تا به دنبال صدای بی نظیر خود باشید و به عنوان یک ح ...

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد مستند عکاسی - بازیابی ، درمان و انتشار

Universidad Complutense de Madrid
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 ترم ها
01 فوریه 2021
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

مدرک کارشناسی ارشد در اسناد عکاسی در پاسخ به علاقه روزافزون به اسناد عکاسی و عدم وجود پیشنهاد عمومی در دانشگاه های اسپانیا بوجود می آید و آموزش های تخصصی با هدف دانش از رسانه ...

اطلاعات بیشتر

عکاسی MA

Arts University Bournemouth - The Graduate School
کارشناسی ارشد(MA)
اکتبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دوره کارشناسی ارشد عکاسی تجاری ، تابلوی ایده آل برای عکاسان جاه طلب است که مایل هستند در خط مقدم صنعت ، متخصص شوند. ...

اطلاعات بیشتر

استاد در عکاسی برای تبلیغات و مد

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
9 ماهها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

این استاد با تمام کسانی که با مفاهیم اساسی عکاسی هستند و مایل به کسب تمام دانش لازم برای تمرکز حرفه حرفه ای خود هستند متخصص در عکاسی و تبلیغات مد هستند. پروفیل: عکاس آماتور یا ...

اطلاعات بیشتر

استاد آنلاین در عکاسی مستند جدید

LABASAD - Barcelona School of Arts & Design
کارشناسی ارشد
May 2021
<
تمام وقت
<
12 ماهها
01 May 2021
Spanish (Spain)
آنلاین

استاد آنلاین در عکاسی مستند جدید به شما امکان می دهد چگونه عکاسی را به عنوان یک زندگی تبدیل کنید.

اطلاعات بیشتر