Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 28 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم گیاهی 2023

28 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم گیاهی 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزانی که می خواهند به گسترش آموزش و پرورش خود را پس از اخذ مدرک کارشناسی خود، مدرک کارشناسی ارشد گام منطقی بعدی است. استاد در علوم گیاهی در محصول و کارخانه تولید، و همچنین به عنوان سیستم های کشاورزی متمرکز است.

شما ممکن است تعجب، چه استاد در علوم گیاهی است؟ این برنامه دانش آموزان در مورد تولید محصول و در حال توسعه سیستم پایدار برای تولید منابع تجدید پذیر، دارو، و مواد غذایی می آموزد. دانش آموزان اصول اصلاح نباتات، بیماری شناسی گیاهی، و کشت و محیط زیست، و چگونه به استفاده از این به ارائه نمونه سالم برای کاربردهای مواد غذایی و غیر غذایی را یاد بگیرند. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به تخصص در زمینه هایی مانند علوم زراعی، باغداری گلخانه ای، مدیریت منابع طبیعی، اصلاح نباتات و منابع ژنتیکی، و حشره شناسی گیاهی و آسیب شناسی.

از آنجا که آنها حرفه ای آموزش دیده در یک دانشگاه هستند، یکی از بزرگترین مزایای به درآمد یک استاد در علوم گیاهی است که استخدام بالا است، و بسیاری از دانش آموزان دریافت کار ارائه می دهد حتی قبل از آنها فارغ التحصیل. تحقیق و تحلیلی مهارت آموخته در بسیاری از مناطق سودمند هستند، و دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به مراقبت بهتر از محیط زیست است.

برای دانش آموزان علاقه مند در درآمد مدرک کارشناسی ارشد خود را، برنامه های در دسترس هر دو سطح ملی و بین المللی وجود دارد. برنامه های مدت و خاص از مدرسه به مدرسه متفاوت است، بنابراین هزینه های نوسان بسیار کمی. مدرسه خود را از انتخاب بخواهید آنچه در آن هزینه برای تکمیل برنامه است.

کسانی که با استاد در علوم گیاهی فارغ التحصیل بسیاری از چشم انداز شغلی. کسانی که می خواهند برای رفتن به تحقیقات اغلب در موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها، و تجارت محصولات کشاورزی و یا کارخانه شرکت پرورش استخدام.سایر مشاغل ممکن است در سیاست، مدیریت، مشاوره، و ارتباطات در سازمان های دولتی و تجارت محصولات کشاورزی باشد.

از آنجا که برنامه همه را خیلی متفاوت هستند، بسیاری از مدارس اجازه می دهد برنامه های انعطاف پذیر تر با ارائه کلاس های آنلاین. برخی از برنامه ها ممکن است دوره های خاص آنلاین داریم، در حالی که دیگران ممکن است برنامه تمام کارشناسی ارشد به عنوان یک گزینه آنلاین ارائه دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم زیستی
  • باغبانی علمی
  • علوم گیاهی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (28)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه