Filter
درجه های کارشناسی ارشد
عمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد را علوم کامپیوتر در عمان 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

اگر چه پایه و اساس علم کامپیوتر سال ها وجود داشته است، اما تنها’ در قرن گذشته بود که پیشروترین فناوری مدرن به ظهور رسید. در دهه 1940، ماشین های کامپیوتری با دقت بالاتری اختراع گردید.

عمان، رسما به نام سلطان نشین عمان، یک کشور عربی در جنوب غربی آسیا در ساحل جنوب شرقی شبه جزیره عربستان است. این یک موقعیت استراتژیک مهم در دهانه خلیج فارسی.

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد را علوم کامپیوتر در عمان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم کامپیوتر, عمان

Hindustan University

این برنامه طراحی شده است به آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به نرم افزار حرفه ای. این دوره در حال توسعه دانش و مهارت در تمام زمینه های برنامه های کاربردی کامپیوتر است. ا ... [+]

این برنامه طراحی شده است به آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به نرم افزار حرفه ای. این دوره در حال توسعه دانش و مهارت در تمام زمینه های برنامه های کاربردی کامپیوتر است. این دوره با هدف پاسخگویی به نیاز روزافزون برای برنامه نویسان مناسب برای ارائه سناریوی فناوری اطلاعات و ارتباطات.

خصوصیات برجسته برنامه درسی متعادل با قرار گرفتن در معرض جنبه نظری و عملی از عمل مهندسی است. دانش آموزان از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، آموزش ها و کلاس های آزمایشگاهی تدریس می شود. مهندسان تمرین نامیده می شوند به ارائه سخنرانی در طیف گسترده ای از موضوعات در تمام مراحل این دوره است. بازدیدکننده داشته است به طور منظم به صنایع مختلف به نفع دانش آموزان مرتب شده اند. به غیر از ارائه تا به روز مهارت های تکنیکی توسط کارکنان واجد شرایط، محیط زیست دوستانه و حمایت برای دانش آموزان ارائه شده است. ... [-]
عمان مسقط
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی