Keystone logo

74 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری علوم کامپیوتر علوم کامپیوتر کاربردی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • علوم کامپیوتر کاربردی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (74)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری علوم کامپیوتر علوم کامپیوتر کاربردی

درجه 's با استاد می تواند در هر نقطه از یک تا دو سال را، بسته به چقدر وقت شما را در هر ترم است. این درجه نشان دهنده مطالعه شدید متمرکز در یک مزرعه، معمولا موضوع که در آن شما لیسانس خود را 's دریافت مرتبط است.

کارشناسی ارشد در علوم کاربردی کامپیوتر چیست؟ علوم کامپیوتر کاربردی تمایل دارند تا به صورت مدیریت داده ها، سیستم های اطلاعاتی و یا حسابداری، بلکه زمینه های مهندسی نرم افزار برای غیر محاسباتی استفاده می کند، مانند شبیه سازی هلیکوپتر وجود دارد. دانش برنامه نویسی پایه باید برای این زمینه است، همراه با درک درستی از منطق اصلی و تجزیه و تحلیل. برخی از برنامه نیاز به یک پایان نامه با تمرکز بر پیشبرد برنامه های کاربردی کامپیوتر در حال حاضر و یا پیدا کردن برنامه های جدید برای پروتکل های موجود است.

در حالی که درآمد این درجه، یک دانش آموز مهارت های بسیاری را بدست می آورد. عیب یابی پیشرفته در هر کار که با استفاده از کامپیوتر و مهارت های تحلیلی با حل مشکلات و بینی کمک کند مفید است.یکی از مهارت بیشتری به دست آورده در این زمینه درک درستی از آن محاسبات است و کجا می رود، که در ارائه مشاوره انتخاب تکنولوژی یک شرکت 's با مفید است.

هزینه یک استاد 's با درجه بستگی به مدرسه را انتخاب کنید، چه مدت شما را برای تکمیل درجه و آیا شما نیاز به نقل مکان به شرکت کنند. نگاهی به این عوامل را به حساب هنگام بودجه بندی برای مدرک خود را.

با درجه پیشرفته در علوم کامپیوتر کاربردی، انواع شغل شما می توانید وجود دارد. بسته به تمرکز خود را، شما ممکن است اشتغال در یک سازمان بانک، شرکت بیمه و یا خدمات عمومی است. شرکت های مخابراتی نیز کارکنان با این درجه استخدام، معمولا برای کمک به مدیریت مقدار زیادی از اطلاعات که از طریق شبکه های خود جریان می یابد. اگر شما در حال حاضر در محاسبات کار می کنند، درجه پیشرفته تواند شما را نگاه برای افزایش حقوق و یا پیشرفت جذاب تر است.

باز نتایج جستجو مدرک خود را با استفاده از یک فرم آنلاین را متناسب با نیازهای خود را.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.