Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 30 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم مدیریت 2023

30 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم مدیریت 2023

بررسی اجمالی

اگر شما به دنبال برای گذار به یک موقعیت مدیریت سطح بالا، شما باید در نظر بهبود مهارت های فنی خود را و در حال توسعه توانایی های مدیریت خود را. کارشناسی ارشد مدیریت فراهم می کند این نوع از آموزش و پرورش، دادن به شما مهارت شما نیاز به موفقیت در زندگی حرفه ای خود را.

کارشناسی ارشد مدیریت چیست؟ همچنین به عنوان تحقیق در عملیات شناخته شده، علم مدیریت شامل استفاده از روش های ریاضی به سیستم سازمانی است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان تدبیر حل مسئله و روش تصمیم گیری. دانش آموزان را ترکیبی از تحلیلی و مدیریت دوره ها، که برخی از آنها معمولا شامل امور مالی شرکت ها، تولید، و مدیریت عملیات.

با مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان می توانند آن را پیدا آسان تر برای پیدا کردن اشتغال است. فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای پیدا کردن کار به عنوان تحلیلگران تحقیق در عملیات، یک حرفه است که همچنان به رشد در تقاضا.هر چند آن را از محل متفاوت است به جای، حقوق و دستمزد یک تحلیلگر به طور معمول بالا است.

برنامه مدرک کارشناسی ارشد معمولا دو سال طول می کشد تا کامل است. هستند بسیاری از مدارس بین المللی که ارائه این نوع درجه وجود دارد، و هزینه های کمک درسی بین موسسات متفاوت است. قبل از اعمال به یک برنامه، شما باید مدرسه تماس بگیرید و تعیین هزینه ثبت نام. شما همچنین می توانید به برنامه های آنلاین، که ارزان تر از آنهایی که سنتی اعمال می شود.

بسیاری از شرکت ها به دنبال عملیات تحلیلگران برای پر کردن سمت مدیریت. تحلیلگران می تواند مهارت های خود را برای حل مشکلات سازمانی در تولید، تدارکات، و فروش استفاده کنید. آنها همچنین مسئول جمع آوری بازخورد از کارکنان و مشاوره مدیران شرکت می باشد. همانطور که تکنولوژی به محل کار یکپارچه تر می شود، سازمان باید از تحلیلگران برای حفظ عملیات در حال اجرا هموار. دانش آموختگان نیز اغلب به استخدام برای ارتش یا دولت کار می کنند.

برنامه های علم مدیریت در انواع دانشگاه های بین المللی در دسترس هستند. علاوه بر این، بسیاری از گزینه های آنلاین را برای شما را به استفاده از وجود دارد. با ثبت نام در برنامه مدرک کارشناسی ارشد، شما می توانید مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در جهان حرفه ای به دست آوردن. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مدیریت
 • علوم مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (30)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه