Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 192 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم محیط زیست 2023

192 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم محیط زیست 2023

بررسی اجمالی

فعالیت های انسانی است تاثیر بر جهان است که در آن زندگی می کنیم، و توانایی برای حفظ زندگی به آینده ما بسیار مهم است. استاد در علوم محیط زیست می تواند به شما کمک کند که تاثیر کمی، درک علم را تحت تاثیر قرار سیاست سیاست و چگونه تاثیر می گذارد محیط زیست است. دانش آموزان در این برنامه مطالعه سیاست های زیست محیطی فعلی و بررسی چگونگی سیاست ها و مقررات در آینده می تواند زمین تأثیر می گذارد.

کارشناسی ارشد در علوم محیط زیست چیست؟ برای بسیاری از افرادی که علاقه مند به کار در علوم زیست محیطی هستند، مدرک کارشناسی ارشد می تواند درها را به طیف بسیار گسترده تر از فرصت های شغلی و احتمالا درآمد بالاتر باز نیز هست. حرفه ای مطالعات محیط زیست ماهر در انجام و تجزیه و تحلیل پژوهش است، و بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد در کمک به دانش آموزان مهارت در این زمینه تبدیل تمرکز می کنند.الزامات خاص متفاوت خواهد بود از یک برنامه به دیگری، اما اغلب شامل طرح های پژوهشی اصلی و پروژه های همکاری جامعه. بسیاری از دانش آموزان نیز به تدریس در طول تجربه در مقطع تحصیلات تکمیلی خود را، که شما آماده برای یک تدریس در صورتی که کار شما امیدوارم که به دنبال است در معرض.

هزینه های خاص از تحصیل در رشته علوم محیط زیست از دانشگاه به دانشگاه و از برنامه به برنامه متفاوت است. اگر شما تصمیم به دنبال یک درجه در خارج از کشور، که همچنین می تواند کل هزینه برنامه تأثیر بگذارد. شناسایی مدارس و برنامه هایی که مورد علاقه شما بیشتر برای گرفتن ایده در حدود چه مقدار از آن هزینه خواهد شد.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه علوم محیط زیست می تواند اشتغال در مناطق مختلف متفاوت است، از جمله زمین شناسی، مدیریت آب، مهندسی محیط زیست، انرژی پایدار و مدیریت انرژی، دولت و سیاست های زیست محیطی، فن آوری زیست محیطی، تغییر آب و هوا و بیشتر پیدا کنید.بسیاری از برنامه نیز قرار گرفتن در معرض تنوع زیستی، حفاظت، قانون و سیاست ارائه بنابراین شما می توانید یک حرفه ای است که شما در مورد پرشور دنبال کنند.

دریافت در زندگی حرفه ای خود را در علوم زیست محیطی با مدرک کارشناسی ارشد آغاز شده است. یافتن لیست برنامه ها و اطلاعات در مورد برنامه های موجود در Masterstudies، و یا جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات محیط زیست
 • علوم محیط زیست
رشته های تحصیلی
 • مطالعات محیط زیست (192)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه