Filter
درجه های کارشناسی ارشد
سوئد نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد را علوم غذایی در سوئد 2020‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

علوم غذایی یک رشته تحصیلی که در ترکیب بیولوژیکی مواد غذایی و همچنین فرایندهای شیمیایی مورد نیاز برای ایجاد مواد غذایی متمرکز است. با یادگیری در مورد علوم غذایی، افراد ممکن است آماده برای ایجاد محصولات سالم و مغذی مواد غذایی است که می تواند با خیال راحت در سراسر جهان ارائه می شود.

سوئد بزرگترین کشورهای شمال اروپا، با جمعیتی در حدود 9.5 میلیون نفر است. این مرز نروژ و فنلاند است و به دانمارک از طریق پل تنگه اورسوند (Öresundsbron) متصل می شود. سوئد دارای یک سنت قوی بودن، کشور هنوز با احتیاط باز.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را علوم غذایی در سوئد 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درعلوم غذایی, سوئد

Kristianstad University Sweden

برنامه اصلی در محصولات غذایی و علوم آرد دانش آموزان را قادر به استفاده از یک رویکرد جامع و مستقل، انتقادی و میان رشته برای کار با تحقیق و توسعه از مواد غذایی و وعده های غ ... [+]

برنامه اصلی در محصولات غذایی و علوم آرد دانش آموزان را قادر به استفاده از یک رویکرد جامع و مستقل، انتقادی و میان رشته برای کار با تحقیق و توسعه از مواد غذایی و وعده های غذایی برای گروه های مختلف. از نقطه شروع مصرف کننده غذا، تحقیقات مربوطه خواهد شد به منظور برای دانش آموز بررسی به تعمیق، گسترش و به روز رسانی دانش خود، درخواست آن را در فعالیت های مختلف، و شرکت در پروژه های تحقیقاتی.

ساختار و محتوای ... [-]
سوئد کریستیان استاد
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swedish University of Agricultural Sciences

مواد غذایی زندگی برنامه یک استاد بین رشتهای را در علم مواد غذایی حیوانی مشتق شده است. در یک راه منحصر به فرد این دوره ترکیب علوم دامی، علوم و صنایع غذایی. ... [+]

کارشناسی ارشد برنامه - مواد غذایی زندگی

مواد غذایی زندگی برنامه یک استاد بین رشتهای را در علم مواد غذایی حیوانی مشتق شده است. در یک راه منحصر به فرد این دوره ترکیب علوم دامی، علوم و صنایع غذایی.

مواد غذایی از زندگی یک بخش از برنامه اراسموس موندوس آغاز شده توسط کمیسیون اروپا به منظور ارتقاء و ترویج آموزش عالی اروپا در سراسر جهان است. برنامه دو ساله کارشناسی ارشد بر اساس تخصص از چهار دانشگاه های اروپایی: ... [-]

سوئد آلسایک آلنارپ Umeå
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی