Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم طبیعی 2023

4 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم طبیعی 2023

بررسی اجمالی

در بازار کار امروز مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای می تواند تنها اهرم که فرد نیاز به در یک شرکت در حال حاضر اکسل و یا تضمین موقعیت در یکی جدید است. با سطح افراد تحصیل کرده در استخر کار رو به افزایش، درجه های پیشرفته می تواند کمک به افراد ایستادگی کردن در میان رقابت.

کارشناسی ارشد حرفه ای در علوم طبیعی چیست؟ این یک برنامه درجه است که ترکیبی از برنامه های کاربردی علوم طبیعی با اصول آموزش کسب و کار برای ایجاد خوبی گرد، کسب و کار فکر حرفه ای فنی. این برنامه طول می کشد در عمق نگاه به اصول علوم طبیعی و فراهم می کند کاربردهای عملی به دانش آموزان است. پس از تکمیل فارغ التحصیلان برنامه درسی نه تنها قادر به اعمال اصول آموخته، اما همچنین یک درک قوی از چگونه آنها را ترکیب به یک مدل کسب و کار موفق را داشته باشد.

بر خلاف مدرک کارشناسی ارشد به طور منظم از استاد حرفه ای در علوم طبیعی دانش آموزان آموزش کسب و کار فعلی و همچنین آموزش در رشته می دهد. این باعث می شود آنها را کارگران به خوبی گرد و همچنین آنها را می دهد دانش است که می تواند در خارج از قلمرو علوم طبیعی استفاده شود.

عوامل مختلف است که به هزینه های برنامه وزن وجود دارد. متوسط ​​هزینه نهاد خاص، محل مدرسه و این که آیا شما در شخص و یا آنلاین تمام مطالعه کمک به هزینه ها، و در میان مکاتب مختلف متفاوت است.

استاد حرفه ای در علوم طبیعی افراد آماده برای مشاغل در علوم طبیعی و فراتر از آن. بسیاری از افراد را انتخاب کنید به دنبال فرصتهای شغلی در میشه و می توانید انتظار برای تأمین امنیت مدیریت سمت راست در خارج از دروازه. دیگران ممکن است را انتخاب کنید به امن مدیریت در سایر صنایع.کسانی که با ارواح کارآفرینی ممکن است را انتخاب کنید برای شروع کسب و کار خود و یا به عنوان پیمانکار یا مشاور برای شرکت های مختلف.

اگر شما علاقه و پس زمینه در علوم طبیعی، کارشناسی ارشد حرفه ای در علوم طبیعی ممکن است یک انتخاب بزرگ است. برای کسب اطلاعات جستجو بیشتر برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم طبیعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه