Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم شناختی 2023

11 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم شناختی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان امکان می دهد دانش گسترده ای را در یک زمینه خاص به دست بیاورد و امکان انجام تحقیقات جامع تر را فراهم می کند. مدرک کارشناسی ارشد برای کسانی که علاقمند به اخذ مدرک دکتری هستند مورد نیاز است.

استاد در علوم شناختی چیست؟ علم شناختی یک موضوع وسیع است که جنبه های مختلف مغز، از جمله تفکر، یادگیری و پردازش اطلاعات را بررسی می کند. افرادی که مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه را دنبال می کنند، می توانند تحقیقاتی در زمینه موضوعات مختلف مانند روانشناسی، مدل سازی کامپیوتری، تصویر برداری مغز و درک زبان انجام دهند. از آنجا که طیف متنوعی از مناطق تمرکز در دسترس است، شرکت کنندگان در برنامه های آینده باید تحقیق کنند که کدام مدارس به منطقه خاصی که مایل به تخصص آن هستند ارائه دهد.

یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم شناختی می تواند به کاندیداها کمک کند مهارت های قوی را بسازند که بتواند در طول زندگی آنها مفید باشد. افراد به احتمال زیاد مهارت های تحقیق و تحلیلی قوی و همچنین توانایی های حل مسئله را توسعه خواهند داد. درک بیشتر از رفتار انسان نیز ممکن است مهارت های رهبری را افزایش دهد.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی علوم شناختی تا حد زیادی بستگی به برنامه و مدرسه خاصی که دانشجویان انتخاب می کنند، و همچنین مدت زمان مطالعه است. به طور معمول یک یا دو سال طول می کشد تا این درجه را کامل کند.

دریافت مدرک علمی شناختی ممکن است گیرندگان را به دنبال مسیرهای شغلی متعددی، بسته به تخصص خاصی که دارد، فراهم کند. افراد ممکن است در صنایع مختلف از جمله آژانس های دولتی، بخش غیر انتفاعی و آموزش و پرورش استخدام شوند. افراد با این درجه خاص می توانند در مدیریت، تحقیق و موقعیت های تدریس در دوران مدرک کار کنند. نمونه هایی از عناوین بالقوه کار خاص شامل تحلیلگر تحقیق، نویسنده فنی، توسعه دهنده وب و دستیار بازاریابی می باشد.

هر دو برنامه آنلاین و در محوطه دانشگاه در سراسر جهان وجود دارد. هنگامی که شما تصمیم می گیرید تمرکز خاصی که می خواهید دنبال کنید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • آموزش
 • علوم شناختی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه