Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسپانیا Tarragona نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید رشته های ارشد را علوم زیستی - سیدنی در اسپانیا 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

در زمینه تحصیل در رشته علوم زیستی& و حیات، دانشجویان ممکن است بر یکی از جنبه های علوم طبیعی بیشتر متمرکز گردند و یا به این امر بپردازند که این جنبه ها چگونه با یکدیگر کار می کنند، مانند بهداشت محیط و انسان یا زیست شناسی و زمین شناسی.

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و تحصیلات کارشناسی ارشد را علوم زیستی و سیدنی در اسپانیا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم زیستی, Tarragona

درجه های تحصیلی
محل
اسپانیا
Tarragona
نوع تحصیل
سرعت
Universitat Rovira i Virgili

این مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان را با دانش عمیق نظری در زمینه و تکنیک های جدید در سنتز محصول، توسعه کاتالیزور، مدیریت فرایندهای شیمیایی محیط زیست و طراحی محاسباتی فراه ... [+]

این مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان را با دانش عمیق نظری در زمینه و تکنیک های جدید در سنتز محصول، توسعه کاتالیزور، مدیریت فرایندهای شیمیایی محیط زیست و طراحی محاسباتی فراهم می کند. این در درجه اول به دنبال تحقیق است، بنابراین فارغ التحصیلان قادر به انجام تحقیق، توسعه و نوآوری در صنعت هستند. اهداف کلی عبارتند از:

برای ارائه آموزش علمی سطح بالا در زمینه های: سنتز مولکولی، کاتالیزوری و طراحی، به طوری که فارغ التحصیلان می توانند مطالعات دکترا و پیگیری حرفه ای علمی یا دانشگاهی را انجام دهند.برای ارائه فارغ التحصیلان به ظرفیت نوآوری و مهارت های لازم برای سنتز محصولات شیمیایی و فرایندهای پایدار در جهان حرفه ای.... [-]
اسپانیا Tarragona
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی