Keystone logo

89 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم دامی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم زیستی
  • علوم دامی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (89)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم دامی

دوره های کارشناسی ارشد نیاز شما برای نشان دادن یک دانش پیشرفته در منطقه خاص خود را از مطالعه. بسته به رشته تحصیلی، برنامه ها می تواند بین یک تا چهار سال طول بکشد.

کارشناسی ارشد در علوم دامی چیست؟ این حوزه از مطالعه بر روی رشد، تغذیه، شیردهی، تولید مثل حیوانات با منافع اقتصادی و همچنین حیوانات همدم متمرکز است. شما به احتمال زیاد راه هایی برای بهبود سلامت و رفاه حیوانات و بهبود بهره وری خود را کشف. در سطح کارشناسی ارشد، شما ممکن است را انتخاب کنید تا تخصص خود را در مطالعه یک نوع خاص از حیوانات، مانند مرغ، گاو، سگ، گربه، گوسفند، اسب و خوک.

بسیاری از برنامه های علوم دامی تاکید مدیریت، که می تواند به شما برای موقعیت های رهبری آماده کند. علاوه بر این، توانایی درک الگوهای و سازماندهی داده ها می تواند در آینده کاری خود را و در دیگر جنبه های زندگی شما کمک کند.

این که آیا شما انتخاب می کنید به ادامه تحصیل خود را در محیط کلاس درس سنتی و یا از طریق یک کلاس درس مجازی آنلاین، هزینه مهم است. عوامل بسیاری را تحت تاثیر قرار شهریه، بنابراین بهتر است برای تماس با مدرسه خود را از انتخاب به طور مستقیم.

به عنوان یک فارغ التحصیل علوم دامی، شما ممکن است کار در انواع شغل در صنایع مانند کشاورزی، آموزش و دولت را پیدا یک مدرک بالاتر نیز برای فرصت های بیشتر در آموزش و پژوهش اجازه می دهد تا. شما ممکن است قادر به توسعه حرفه ای به عنوان عضو محقق در یک دانشگاه. فرصت های دیگر ممکن است در دام این صنعت محصولات بهداشتی در دسترس باشد. اگر شما می خواهید برای کار دست در با حیوانات، شما می توانید مشاغل مانند تکنسین حیوانات و یا بدهید دام را دنبال کنند.

یک استاد در برنامه علوم دامی را می توان در انواع موسسات در سراسر جهان یافت می شود. شما حتی می توانید از راحتی از خانه خود را به عنوان بسیاری از دانشگاه ها برنامه های آنلاین مدرک.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.