Keystone logo

22 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جوی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • علوم جوی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جوی

پیگیری مدرک کارشناسی ارشد یک گزینه خوب برای دریافت آموزش تخصصی و آموزش برای آماده شدن برای حرفه ای است. در برخی از حرفه ها، مدرک کارشناسی ارشد حتی برای موقعیت های سطح ابتدایی لازم است.

وقتی که با توجه به آنچه استاد در علوم جوی است، دانش آموزان باید برای تحقیق به منظور درک فرایندها و فیزیک جو آماده شوند. مطالعه می تواند هر دو در آزمایشگاه و زمینه، ترکیب ریاضیات با علوم فیزیکی برای درک پدیده های طبیعی پیچیده است. علم جغرافیایی یک حوزه در حال رشد است که به آگاهی عمومی به عنوان یک موضوع اجتماعی مرتبط با پیامدهای مهم سیاسی پی می برد. زیردریایی ها و غلظت های درجه بندی ممکن است شامل هواشناسی، هواشناسی، اقیانوس شناسی و ژئوفیزیک باشد.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در علوم جوی اغلب مهارت های لازم در تجزیه و تحلیل بحران را افزایش داده اند، قادر به پیش بینی سیستم های آب و هوا و الگوهای آب و هوایی هستند. علاوه بر این، آنها باید بتوانند قوانین فیزیکی حاکم بر فعالیت اتمسفری را توضیح دهند و از ابزارهای هواشناسی استفاده کنند.

برنامه های کارشناسی ارشد در علوم جوی معمولا حدود دو سال به پایان می رسد. بعضی از دوره ها ممکن است به صورت پاره وقت ارائه شوند و بنابراین برای تکمیل شدن بیشتر طول می کشد. هزینه های برنامه می تواند بسته به این و سایر عوامل متفاوت باشد.

بسیاری از مسیرهای شغلی مختلفی وجود دارد که می تواند با یک مدرک کارشناسی ارشد علوم جوی، از پیش بینی های هوا و محققان ناسا، دنبال شود. در زمینه هواشناسی، فارغ التحصیلان ممکن است هواشناسان تحقیقاتی برای سازمان های دولتی یا بخش خصوصی شوند یا به عنوان یک شرکت پخش آب و هوا کار کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است در مطالعات اقلیمی به عنوان تحلیلگران برای مدیریت ریسک در برابر بلایای طبیعی یا برای توسعه انرژی جایگزین کار کنند. علوم انسانی همچنین می تواند به مشاغل مشاوره ای در کیفیت هوا و ایمنی محیط زیست، کار با دولت ها، کسب و کارها و یا سازمان های غیر دولتی منجر شود.

علوم جوی می تواند در سراسر جهان دنبال شود. دانش آموزان ممکن است برنامه ها را براساس نوع پدیده های آب و هوایی یا تحقیقات میدانی مورد علاقه خود قرار دهند.برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید