Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 34 درجه های کارشناسی ارشد که در علوم جنگل 2023

34 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم جنگل 2023

بررسی اجمالی

اگر مدرک کارشناسی در نظر گرفته شده یک پا در درب به یک میدان داده می شود، یک استاد بازدید کنندگان مسیر شغلی را درجه بسیار مهم گام بعدی است که می تواند توسعه و پیشرفت یک است. این درجه کمک می کند تا دانش آموزان در یک حرفه با توجه به تخصص و نشان دانش و تجربه به کارفرمایان بالقوه است.

کارشناسی ارشد در علوم جنگل چیست؟ این تمرکز برنامه دانش آموزان برای مشاغل پاداش آماده در عرصه علم زیست محیطی. درست است شامل بسیاری از رشته های فرعی، از مدیریت جنگل و پایداری به محیط زیست و مدیریت زمین. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به بهترین تخصیص منابع و محافظت از تلاش های حفاظت طبیعی است. برنامه های بسیاری از علوم جنگل در تحقیقات گسترده و میدانی اصرار دارند، بنابراین دانش آموزان به واقعیت و عظمت کاری از پایداری در معرض. رشته همچنین می توانید یک مقدار عادلانه از سیاست های گیاهی، زیست شناسی، علوم جوی و زمین شناسی باشد.

یکی از مزیت های این مسیر از مطالعه به موقع بودن آن است. امروز، آگاهی های زیست محیطی است در تمام زمان بالا. مردم در سراسر جهان تقاضاهای مصرانه برای کاهش انتشار کربن خود و حفاظت از محیط زیست. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه علوم جنگل نقش مهمی در این تلاش را داشته باشد.

هر استاد برنامه 'ها شامل هزینه های مختلف. مدرسه 'بازدید کنندگان پذیرش دفتر می تواند هر گونه سوال در مورد شهریه و مالی پاسخ دهد.

این استاد 'درجه خود را به تعداد زیادی از مشاغل به خوبی آشنایی. با توجه به دانش قابل توجه و تجربه درست است که دانش آموزان به دست آوردن، بسیاری از فارغ التحصیلان پیدا کنید که آنها را به عنوان مشاوران، محققان و متخصصان به دنبال. این درجه نیز می تواند درب به مشاغل مانند طرفداران محیط زیست، مربیان و جنگل را باز کنید. بخشی از آنچه باعث می شود تمام این مشاغل تا پاداش ماندگار، تاثیر مثبت آنها می توانند بر روی محیط زیست داشته است.

اگر شما علاقه مند در ساخت یک تفاوت در زمینه علوم جنگل هستند، بانک اطلاعاتی ما از مدارس می تواند به شما کمک کند شروع به جستجو برای یک برنامه است که متناسب با هر دو برنامه و اهداف شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
  • علوم جنگل
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (34)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه