Keystone logo

12 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات محیط زیست اکولوژی علوم اکولوژیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات محیط زیست
  • اکولوژی
  • علوم اکولوژیک
رشته های تحصیلی
  • مطالعات محیط زیست (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات محیط زیست اکولوژی علوم اکولوژیک

مدرک کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا دانش آموزان به درک بیشتر یک موضوع خاص، و آنها را برای بازار کار رقابتی آماده. در کارشناسی ارشد در برنامه علوم محیط زیست، دانش آموزان مدیریت منابع طبیعی در توجه به محیط زیست آموخت.

کارشناسی ارشد محیط زیست چیست؟ دانشجویان درک خود را از مشکلات در محیط زیست جهانی، مانند جنگل ها، صید بی رویه، مقررات رودخانه، تغییرات آب و هوا، و آلودگی بیشتر. اکثر برنامه های در مهارت های تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها، و دانش علمی و جوی پیشرفته تمرکز می کنند. این آموزش فارغ التحصیلان به مطالعه مواد بیولوژیکی و آماده و اجرا تحقیقات آماده.

برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیست محیطی دانش آموزان نه تنها برای مشاغل آینده، بلکه همچنین برای دیگر زمینه های زندگی آماده می شود. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از دانش و چگونگی رفتار با مشکلات و موقعیت های پیچیده است. این آنها را preps برای شرایط دشوار زندگی، عمل پژوهش، و کارهایی که خواهان وابستگی خود.

دانش آموزان می توانند استاد خود در علوم زیست محیطی یا ملی و یا بین المللی درآمد. از آنجا که برنامه های فردی می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت است، هزینه های متفاوت نیز هست. هنگامی که یک مدرسه مورد علاقه شما پیدا کرده اند، با آنها تماس به مورد هزینه های درگیر با درآمد درجه خود را بپرسید.

برای کسانی که علاقه مند در زیست شناسی زیست محیطی، مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان برای انواع مشاغل آماده. مناطق اشتغال شامل برنامه ریزی چشم انداز، مرمت طبیعت و مدیریت، اصلاح نباتات، و مشاوره زیست محیطی. دانش آموختگان ممکن است در آماده سازی سیاست، طبیعت و محیط زیست آموزش و پرورش، و ارتباطات علمی درگیر. کارفرمایان شامل دولت ها، سازمان های غیر انتفاعی، صنایع خصوصی، دانشگاه ها، و شرکت های تنظیم مواد شیمیایی. برنامه کارشناسی ارشد یک پایگاه عالی برای مطالعات دکترای است.

اگر شما علاقه مند در بررسی رابطه بین یک فرم زندگی و محیط آن، شما باید تحقیق استاد حق در برنامه علوم محیط زیست در حال حاضر آغاز خواهد شد. فرصت های سراسر جهان وجود دارد، و برخی کلاسهای ممکن است قادر به آنلاین انجام شود اگر شما نیاز به انعطاف پذیری بیشتر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.