Filter
درجه های کارشناسی ارشد
بوسنی و هرزگوین نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد را علوم اجتماعی در بوسنی و هرزگوین 2019/2020‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

دوره های علوم اجتماعی دانش آموزان را برای شرکت در جامعه بشری آماده می کنند. دانش آموزان از طریق دوره هایی مانند اقتصاد، علوم سیاسی، انسان شناسی، جامعه شناسی، تاریخ و روانشناسی، دانش آموزان می توانند درک درستی از نحوه کارکرد جهان اطرافشان به دست آورند.

بالاترین سطح کشور از آموزش سطح دانشگاه است. دانش آموزانی که این مرحله از یادگیری کامل با مهارت های که به آنها کمک کند که مسئولیت رسیدگی به هر کار در بازار مجهز شده است. مهارت های حرفه ای اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن دانش فنی در مورد نحوه حل مشکلات.

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد را علوم اجتماعی در بوسنی و هرزگوین 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم اجتماعی, بوسنی و هرزگوین

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
International University Of Sarajevo IUS

در مقطع تکمیلی، تمرکز از برنامه مادون قرمز در مطالعات صلح و جنگ و امنیت بین المللی است. ... [+]

در مقطع تکمیلی، تمرکز از برنامه مادون قرمز در است مطالعات صلح و جنگ و امنیت بین المللی.

این برنامه فراهم می کند دانش آموزان فارغ التحصیل با مهارت های لازم را به عمل در جهان معاصر و بررسی انگیزه های، روش ها و سیاست های کشورهایی که به دنبال منافع خاص خود در عرصه بین المللی و نیروهای عمل کننده برای شکل دادن و محدود کردن این کشورها است.

این برنامه همچنین میزبان یک بسیار موفق مدرسه تابستانی در یادگیری از گذشته، عدالت انتقالی، آشتی و دیگر رشته های مرتبط. ... [-]

بوسنی و هرزگوین سارایوو
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی