Keystone logo

27 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم اجتماعی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم اجتماعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم اجتماعی

  با بسیاری از مشاغل امروز نیاز به مدرک کارشناسی در حداقل، مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای می تواند به اثبات می شود بسیار مفید است. این که آیا شما تازه از مدرسه در مقطع کارشناسی و یا به دنبال پیشبرد در زمینه انتخاب خود هستند، مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای می تواند شما را فقط به لبه شما در بازار کار در حال تحول نیاز را.

  برخی ممکن است تعجب، "کارشناسی ارشد حرفه ای در علوم اجتماعی چیست؟" این یک برنامه درجه که آموزش افراد در مفاهیم فعلی و سیاست در علوم اجتماعی و انسانی و آماده افراد به اعمال چنین مفاهیم در دنیای کسب و کار، در داخل و یا در سطح بین المللی است . پس از اتمام برنامه، فارغ التحصیلان قادر به کاربرد مفاهیم اجتماعی با موفقیت در تلاش برای پیشبرد معاملات شرکت در مسائل اجتماعی است.

  با چنین دانش آموزان رشته نه تنها یادگیری مفاهیم برخورد با غلظت، اما آنها نیز دانش کسب و کار کلیدی و تجربه به دست آورید.این جنبه را می توان در بسیاری از حالات مختلف اعمال می شود، باز کردن فرصت برای فارغ التحصیلان به دنبال تعدادی از مسیرهای شغلی متفاوت است.

  هزینه این درجه از مدرسه به مدرسه متفاوت است. عوامل مختلفی مانند محل مدرسه، به طور متوسط ​​هزینه حضور در نهاد خاص، و این که آیا شما در فرد تحصیل یا آنلاین همه بخشی در تعیین قیمت بازی کند.

  استاد حرفه ای در علوم اجتماعی افراد آماده به اکسل در موقعیت های خرید و فروش با علوم اجتماعی، از جمله نقش های دولتی، غیرانتفاعی و کسب و کار حرفه ای است. افراد با چنین آموزش نیز ممکن است تصمیم به شعبه را به زمینه های دیگر مانند مهمان نوازی و یا شغل جایی که آنها از نزدیک با روابط مشتری رسیدگی کند. برخی از افراد نیز ممکن است را انتخاب کنید برای رفتن به کسب و کار برای خود و تبدیل شدن به یک مشاور یا پیمانکار برای انواع شرکت های مذکور.

  هنگامی که درجه شما را انتخاب کرده اند مهم است برای انتخاب بهترین مدرسه برای وضعیت خاص خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.