Filter
درجه های کارشناسی ارشد
پرو نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را طراحی گرافیک در پرو 2019/2020‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

طراحان گرافیک کمک به مشتریان ارتباط برقرار شده با استفاده از عکاسی، نمادها، متن، تصاویر، رنگ و بافت در یک راه اصلی به منظور دریافت توجه از مخاطبان هدف خود را. افرادی که آموختن طراحی گرافیکی ممکن است قادر به کار به عنوان طراحان بصری، طراحان وب، و یا به عنوان کپی رایتر و استراتژیست.

پرو، رسما به جمهوری پرو، یک کشور در غرب جنوب امریکا است. پرو در حدود 80 دانشگاه با دانشگاه های خصوصی بسیار بیشتری نسبت به مردم است. زبان اصلی است که هنوز هم اسپانیایی اما برخی از دوره های خاص برای دانشجویان بین المللی ایجاد وجود دارد.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را طراحی گرافیک در پرو 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درطراحی گرافیک, پرو

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

در UPC، شما را آماده می کنیم که با ادغام جنبه های زیباشناختی، فنی، اقتصادی و فرهنگی به چهار خط طراحی تخصص: شرکت های بزرگ، سرمقاله، تبلیغات و دیجیتال، هدایت ارتباط ایده ها ... [+]

از آنجایی که ما می دانیم که یک ایده بدون طراحی خوب باقی می ماند، ما حرفه ای طراحی گرافیک را ایجاد می کنیم که قادر به ایجاد استراتژی های بصری پر مخاطره، تاثیر گذار و متقاعد کننده است که ارتباطات را از هر روز به موارد فوق العاده آسان تر می سازد که زندگی هرکسی را بیشتر می کند آسان در UPC، شما را آماده می کنیم که با ادغام جنبه های زیباشناختی، فنی، اقتصادی و فرهنگی به چهار خط طراحی تخصص: شرکت های بزرگ، سرمقاله، تبلیغات و دیجیتال، هدایت ارتباط ایده ها را بدهید. طراح UPC متخصص در استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی و کانال های دیجیتال است.... [-]

پرو لیما
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی