Keystone logo

28 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی پارچه 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات طراحی
 • طراحی پارچه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (28)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی پارچه

  اگر شما مدرک کارشناسی را کامل کرده اید اما به دنبال درک کامل تر از زمینه تحصیل هستید، می توانید به یک مدرک کارشناسی ارشد بروید. دو سال تحصیلی تمام وقت می تواند شما را در درک کامل تر و دقیق تر نسبت به موضوع، در حالی که درجه خود را می تواند فرصت های خود را در این زمینه افزایش دهد.

  استاد در طراحی نساجی چیست؟ مدرک در این زمینه می تواند درک شما از پارچه ها و محصولات و طرح هایی که از آنها ایجاد می شود، افزایش یابد. شما ممکن است دریابید که شما به اطلاعات و ارقام ارزشمندی از تولید و سبک، و همچنین بازاریابی، فروش و استفاده از مد و دیگر محصولات نساجی دست می یابید. تمرکز بر تکنیک ها و تصمیمات توسعه می تواند شما را در پیشرفت پیشرفت در جهان تولید کند، در حالی که درک عمیق از رنگ و زیبایی شناسی می تواند درب ها را به مفاهیم خلاقانه و بیشتر باز کند.

  مزایای استاد در طراحی نساجی ممکن است فراتر از حرفه شما باشد. شما می توانید بینش هایی که به شما در تلاش برای سبک شخصی خود و همچنین مهارت هایی مانند تفکر انتقادی و تصمیم گیری کمک می کند، به دست آورید.

  هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد در هر برنامه می تواند متفاوت با توجه به کشور و مدرسه باشد. با دانشکده های مورد نظر خود تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد ساختار هزینه های آنها کسب کنید و مواردی را پوشش دهید.

  یک کار حرفه ای در هر جنبه ای از این رشته می تواند شما را در زمانی که شما یک استاد در طراحی نساجی را در انتظار شماست. شما ممکن است تصمیم به تبدیل شدن به یک طراح داخلی و یا مد طراح. شما می توانید انتخاب کنید که راه خود را تا نردبان شرکت در یک شرکت ارائه می دهد که خدمات، به عنوان مدیر طراحی و یا فروش. شما همچنین می توانید شاخه را به زمینه های مرتبط؛ برای مثال، تاثیر مواد منسوجات در محیط زیست ممکن است توسط مشاور محیط زیست اندازه گیری شود. یک نویسنده برای مجله مد نیز ممکن است این درجه را به عنوان ابزار ارزشمند پیدا کند.

  کارشناسی ارشد در طراحی نساجی می تواند در هر نقطه از جهان به دست آورد، یا با حضور در کلاس های شخصی در یک دانشگاه مجاور و یا با گرفتن کلاس آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.