MASTERSTUDIES

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد را طراحی بصری و سیدنی در فرانسه 2021‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

حوزه طراحی بصری مجموعه گسترده ای از رسانه ها را تحت پوشش قرار می دهد. دانشجویان می توانند دانش و مهارت خود را در حوزه وب، چاپ و پخش توسعه بخشند. بیشتر این برنامه های تحصیلی شامل طراحی کاربردی، طراحی اطلاعات و طراحی ابعاد می گردد.

فرانسه، رسما به جمهوری فرانسه، جمهوری نیمه ریاست جمهوری واحد واقع عمدتا در غرب اروپا، با چندین مناطق و سرزمین ها در خارج از کشور است.

نانت است بر روی رودخانه لوی در غرب فرانسه واقع شده است. با کارکنان بیش از 550،000 ساکنان، شهرستان 6 بزرگترین در فرانسه است. این مناطق مختلف از اوقات فراغت و میزبان چندین جشنواره سالانه. نانت دارای 2 دانشگاه ها و بسیاری از کالج ها در اطراف شهرستان.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید از تحصیلات کارشناسی ارشد را طراحی بصری از سیدنی در فرانسه 2021‏

2نتایج درطراحی بصری, نانت Filter

کارشناسی ارشد در محاسبات ویژوال

Université de Nantes
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

از طریق این برنامه، دانش آموزان دانش علمی و تکنولوژیکی، و همچنین تجربه عملی را بدست خواهند آورد، برای درک و کمک به سطح بالا نوآورانه R ...

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد رایانه بصری (VICO)

University of Nantes / Université de Nantes
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

از طریق این برنامه ، دانش آموزان دانش علمی و فناوری و تجربه عملی را برای درک و کمک به سطح بالایی از فرآیندهای تحقیق و توسعه در زمینه محاسبات بصری به دست می آورند. ...

اطلاعات بیشتر