MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی کارشناسی های ارشد را طراحی بازی از سیدنی در بریتانیا 2021‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

طراحی بازی یک اصطلاح مورد استفاده برای مشخص کردن شاخه ای از طراحی است که باعث ایجاد گزینه های سرگرمی چند رسانه ای مانند سیستم عامل بازی آنلاین، بازی های ویدئویی و دستگاه های بازی دستی است. طراحی بازی ممکن است شامل نوشتن کد های کامپیوتری و همچنین طراحی در نگاه کلی از این بازی است.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

داندی، یکی از شهرستانها بزرگتر در اسکاتلند، دارای جمعیت دانشجویی از حدود 17 هزار نفر است. سه دانشگاه ها و کالج وجود دارد، و آنها را برای تحقیق در زمینه های پزشکی، سرطان و بازی های رایانه ای شناخته شده است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و رشته های کارشناسی ارشد را طراحی بازی و سیدنی در بریتانیا 2021‏

1نتایج درطراحی بازی, داندی Filter

کارشناسی ارشد حرفه ای در توسعه بازی

Abertay University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

به عنوان دانشجویان کارشناسی ارشد، افراد بسیار با استعداد در تیم های توسعه بازی نسبت به تولید بازی های رایانه ای نوآورانه راه حل کار می کنند. همکاری نزدیک با یک تیم از کارکنان ...

اطلاعات بیشتر