MASTERSTUDIES

‏ جستجو کنید 4‏ مدرک کارشناسی ارشد را صنعت زیبایی

مدرک کارشناسی ارشد آموزش های پیشرفته در زمینه مطالعه که شامل دانش خاص بر این، تحقیقات و تجزیه و تحلیل فنون و مهارت های کسب و کار فراهم می کند. مدرک کارشناسی ارشد به طور معمول در یک جنبه از یک میدان عمومی مطالعه متمرکز، و فارغ التحصیل یک متخصص است که برای مناصب بالاتر واجد شرایط است.

یک استاد در صنعت زیبایی چیست؟ این درجه به تخصص مو، ناخن و مراقبت از پوست، تمرکز دارد. دانش آموزان اغلب در مورد ابزارها و تکنیک های برای مراقبت از بدن، و همچنین به عنوان مواد شیمیایی که در استفاده از محصولات خود را به پوست و مو یاد بگیرند. باکتری شناسی در برنامه آموزش داده طوری که دانش آموزان اهمیت بهداشت برای جلوگیری از عفونت در محل کار را درک کنید. از آنجا که این یک مدرک پیشرفته است، دانش آموزان نیز در مورد تکنیک های مدیریت، طرح کسب و کار و بودجه، خدمات به مشتریان و مقررات دولتی یاد بگیرند.

با مدرک کارشناسی ارشد در صنعت زیبایی، دانش آموزان نه تنها لذت بردن حقوق و دستمزد بالاتر و از موضع قدرت به بالاتر، اما آنها اغلب نیز به کسب و کار برای خود است. این صنعت در حال رشد است و مدیران خوب در تقاضا همیشه.

ترم طول می کشد حدود یک سال برای تکمیل، اگر چه دانش آموزان نیز ممکن است نیاز به تجربه کاری به عنوان یک نیاز برای درجه. دانش آموزان باید چند مدرسه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و برنامه البته به طوری که شما می توانید بهترین جا برای شما پیدا تحقیق.

با مدرک کارشناسی ارشد در صنعت زیبایی، فارغ التحصیلان اغلب مدیریت سالن های زیبایی، مسئول روز به روز در حال اجرا از کل نظام. خدمات و رضایت مشتری کلیدی برای زیبایی، آرایشگاه مردانه، عوامل استعداد، طراحان محصول و توسعه دهندگان، پرسنل فروش و دیگران در صنعت زیبایی هستند، واگذاری کارها به کارکنان در مقدار مناسب و با توجه به سطح مهارت خود را، در حالی که حفظ استانداردهای کار.بسیاری از فارغ التحصیلان طراحی برنامه کار و نگه داشتن در تمام مقررات بهداشت به روز شد.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه برنامه در صنعت زیبایی در دسترس هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

4نتایج درصنعت زیبایی Filter

استاد در طراحی و مدیریت سلامتی و خدمات آبگرم

University of Tartu
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه ترکیبی از مدیریت و طراحی محصولات آبگرم، درمان های پزشکی و تفریح ​​و رفاه.

اطلاعات بیشتر

مدرک رسمی کارشناسی ارشد ارتباطات مد و زیبایی Telva & Yo Dona (نسخه XI)

Escuela Unidad Editorial
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

استاد رسمی ارتباطات مد و زیبایی (Telva & Yo Dona) عنوانی معتبر در بیش از 40 کشور اروپایی است. مدرک وی همچنین به عنوان مدرک کارشناسی ارشد در کشورهای آمریکای لاتین پذیرفته ش ...

اطلاعات بیشتر

مدیریت کارشناسی ارشد صنعت عطر و طعم

Université Côte d’Azur (UCA)
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

کارشناسی ارشد "مدیریت صنعت عطر و طعم" 2 سال آموزش چند رشته ای را به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می دهد. Grasse سرمایه جهانی عطرها است و میزبان تمام سطوح صنعت عطر و طعم و عط ...

اطلاعات بیشتر

استاد مشاور زیبایی - یک سال

Uptodate Fashion Academy
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
6 ماهها
پردیس دانشگاهی

این دوره یک دید کلی گسترده ای از مناظر با توجه به مد، لوازم آرایشی و کل حوزه رفاه (حمام حرارتی، مزرعه زیبایی، مرکز تناسب اندام، و غیره) فراهم می کند. ...

اطلاعات بیشتر