Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 28 درجه های کارشناسی ارشد که در شیمی کاربردی 2023

28 کارشناسی ارشد برنامه ها که در شیمی کاربردی 2023

بررسی اجمالی

برای کسانی که به دنبال آموزش عالی، مدرک کارشناسی ارشد است که اغلب گام بعدی پس از اتمام درجه 's با کارشناسی. این نوع برنامه بین یک تا سه سال به طول می انجامد، و آن را اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن درک بیشتری از موضوع انتخاب خود را.

اما دقیقا همان چیزی یک استاد شیمی کاربردی است؟ در این زمینه است که با تحقیقات علمی از ترکیب، خواص، و رفتار ماده، مواد، و مواد مربوط است. دانشجویان شیمی کاربردی ممکن است موضوعاتی چون شیمی آلی، معدنی، تحلیلی، الکتریکی، و ماکرومولکولی را پوشش میدهد. در حالی که بسیاری از برنامه های دانش آموزان با یک پس زمینه جامد نظری ارائه، تمرکز اصلی شیمی تجزیه در برنامه های کاربردی دنیای واقعی است. برخی از برنامه دارای یک جزء آزمایشگاهی قابل توجه است، نیاز دانش آموزان به نوشتن یک پایان نامه یا اجازه می دهد برای فرصت های تحقیقاتی در دنیای واقعی.

مزایای متعدد ممکن است از کسب مدرک کارشناسی ارشد شیمی به دست آمده.بسیاری از دانش آموزان که آنها قادر به افزایش مهارت های علمی خود را، مانند تجزیه و تحلیل، تحقیق، جمع آوری داده ها، و حل مسئله. علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد می توانید یک پایگاه دانش قوی است که ممکن است در زندگی حرفه ای آینده اثبات مفید فراهم می کند.

دانش آموزانی که با توجه به رشته شیمی کاربردی باید آگاه باشند که هزینه های برنامه ممکن است از یک موسسه به دیگری متفاوت باشد. شهریه، قیمت مواد، و هزینه های در طیف وسیعی از عوامل مختلف بستگی دارد.

کارشناسی ارشد شیمی کاربردی می تواند دانش آموزان با بسیاری از فرصت های شغلی بالقوه ارائه می کنند. آنها ممکن است در به کار در صنایع دارویی، پزشکی، استخراج منابع، فن آوری، و یا ساخت. بسیاری از فارغ التحصیلان انتخاب کنید برای پیوستن آزمایشگاه های تحقیقاتی برای سازمان های دولتی، دانشگاه ها، و یا سازمان های خصوصی. برخی نیز ممکن است برای ادامه تحصیل خود، مدرک دکتری و کار در دانشگاه ها را انتخاب نمایید.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد مدرک کارشناسی ارشد شیمی هستند، به ما کمک کند.همه شما باید انجام دهید جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • شیمی
  • شیمی کاربردی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (28)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه