Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 50 درجه های کارشناسی ارشد که در سیاست 2023

50 کارشناسی ارشد برنامه ها که در سیاست 2023

overview

دانش آموزانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند، اهداف عمده ای را دنبال می کنند. برای بدست آوردن این درجه، فرد ابتدا باید مدرک کارشناسی خود را بدست آورد. دانش آموزان معمولا قبل از فارغ التحصیلی باید پایان نامه یا نوع تحقیق دیگری را تکمیل کنند.

یک استاد در سیاست چیست؟ این درجه، نظریه های پیچیده علمی و فلسفی در پشت سیاست در سراسر جهان را آموزش می دهد. مدرک کارشناسی ارشد در سیاست با طیف وسیعی از موضوعات دیگر، از جمله سیاست عمومی، اقتصاد، جامعه شناسی، حقوق و روانشناسی، متضاد است. دانش آموزان درمورد شرایط آب و هوایی کشورهای جهان می آموزند. درجه ی معمولی شامل فلسفه سیاسی، روابط بین الملل و سیاست مقایسه ای است. دانش آموزان می توانند برای کسب اطلاعات وسیع در مورد همه سه یا تمرکز بر روی یک منطقه خاص از علاقه را انتخاب کنند.

افرادی که تصمیم می گیرند که مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه سیاست کسب نمایند، ممکن است مزایای زیادی کسب کنند و مهارت های عملی و تحلیلی کسب کنند. فارغ التحصیلان ممکن است یاد بگیرند که تحقیقات سیاسی انجام دهند، مهارت های ارتباطی نوشته شده خود را بهبود بخشند و بدانند که چگونه فناوری اطلاعات متناسب با بازارهای اقتصادی و سیاسی است.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد توسط کشور و نیز موسسه متفاوت است. برنامه های خاصی طولانی تر از دیگران هستند و نیازمند یک تعهد مالی بزرگتر هستند. برخی از دانش آموزان ممکن است برای کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی یا وام دریافت کنند.

افرادی که در مدرک کارشناسی ارشد در سیاست دست به گریبان هستند، گزینه های حرفه ای متنوعی دارند. بعضی ممکن است برای یک دولت فدرال به عنوان یک مقام منتخب انتخاب شوند. دیگران ممکن است مشاغل اداری را در سیاست بگیرند، سیاست عمومی را تجزیه و تحلیل کنند یا لابی کنند. در خارج از مشاغل دولت، فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم بگیرند که مدرسان علوم سیاسی در سطح متوسطه یا کالج شوند. موقعیت ها در برخی از نقاط در امور عمومی و اداره دولتی نیز وجود دارد. هنوز افراد دیگر ممکن است انتخاب کنند که در زمینه های مختلف، مانند آموزش و همچنین اداره دولتی، کار کنند.

افرادی که علاقه مند به کسب مدرک کارشناسی ارشد در رشته های سیاسی می باشند، می توانند از طیف گسترده ای از دانشگاه های سراسر جهان شرکت کنند. بسیاری از موسسات دوره های آنلاین را ارائه می دهند. دوره های اینترنت یک گزینه عالی برای افرادی هستند که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر تر دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید یا با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم به دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود بپردازید.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • سیاست
fields_of_study
  • علوم اجتماعی (50)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format