MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی سوئد 2021‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

سوئد بزرگترین کشورهای شمال اروپا، با جمعیتی در حدود 9.5 میلیون نفر است. این مرز نروژ و فنلاند است و به دانمارک از طریق پل تنگه اورسوند (Öresundsbron) متصل می شود. سوئد دارای یک سنت قوی بودن، کشور هنوز با احتیاط باز.

واقع در استان لاپلند، شهرستان کیرونا نزدیک به 20000 نفر. این مرکز اداری شهرداری کیرونا در سوئد است. این خانه را به موسسه سوئدی فیزیک فضایی است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2021‏

نتایج Filter

برنامه کارشناسی ارشد مشترک در علم و فناوری فضایی - SpaceMaster

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
کارشناسی ارشد
31 اوت 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه کارشناسی ارشد مشترک در علوم و فناوری فضایی - SpaceMaster بر اساس برنامه مقاطع کارشناسی ارشد اراسموس موندوس است و در همکاری نزدیک با دانشگاه های برجسته اروپا ، سازمان ها ...

اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در طراحی فضاپیما

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
کارشناسی ارشد
31 اوت 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه دو ساله در یک منطقه هیجان انگیز و معتبر - طراحی یک فضاپیما متمرکز شده است. این شامل ادغام سیستمهای پیچیده فنی است که باید در یک محیط شدید - فضا کار کنند. این دوره د ...

اطلاعات بیشتر