Keystone logo

29 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی برزشناسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
  • برزشناسی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی برزشناسی

سود اصلی در زراعت بهترین راه برای درگیر شدن با مطالعات کشاورزی و گرفتن برخی از دست در تجربه در این فرآیند است. دانش آموزان تبدیل خواهد شد با طرف های فنی آشنا، مانند تولید بوته، و همچنین به عنوان جنبه های مدیریتی زراعت.

کارشناسی ارشد در زراعت چیست؟ این برنامه اجازه می دهد دانش آموزان برای تبدیل شدن به کارشناسان در زمینه کشاورزی است. پس از کسب مدرک 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد، به شما خواهد شد به طور کامل با اصلاح نژاد دام، تولید گیاه، مکانیزه و آشنا، علاوه بر تولید اولیه، مدیریت کسب و کار، و تولید گیاهی و جانوری محصولات. با یادگیری علوم و استراتژی های کشاورزی، شما می توانید کمک به توسعه مزارع پایدار برای آینده و بهبود منابع غذایی در سراسر جهان.

استاد در زراعت بسیار مفید است، زیرا پوشش می دهد بسیاری از مناطق مختلف یادگیری است. تقریبا تمام انواع علوم، از شیمی زیست شناسی را شامل می شوند.علاوه بر این، شما کسب و کار و مدیریتی مهارت است که به برنامه ضروری است توسعه.

هزینه برنامه زراعت را تا حد زیادی از دانشگاه به دانشگاه متفاوت است، و همچنین از کشوری به کشور دیگر. اگر شما علاقه مند در این زمینه هستند، شما باید نهادهای خاص برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خاص خود را با.

زراعت مانند یک دسته بزرگ است و کشاورزی است تا حیاتی، این است که طیف بسیار گسترده ای از مشاغل موجود با این نوع از مدرک کارشناسی ارشد 'وجود دارد. این معمول است برای فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به مشاوران محصول یا مدیران مزرعه، اما آن را نیز ممکن است به کار در خلق مواد شیمیایی، اصلاح نباتات، و یا حتی آموزش و پرورش. شما می توانید در مزارع کار می کنند، در آزمایشگاه، در کسب و کار، و بیشتر.

کارشناسی ارشد زراعت در سراسر جهان مورد نیاز است، پس از آن آسان به برنامه دریافت بدون توجه به جایی که شما زندگی می باشد. برنامه های بین المللی نیز سطح بالایی از انعطاف پذیری با ارائه کلاس های آنلاین اجازه می دهد.آغاز شده توسط دانشگاه ها مختلف 'گزینه. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.