MASTERSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 3‏ کارشناسی ارشد را زبان ژاپنی

برای کسانی که در حال حاضر مدرک کارشناسی را امتحان کرده و مایل به تحصیل بیشتر در یک منطقه دانشگاهی هستند یا مدارک تحصیلی عالیتری را برای پیگیری حرفه ای خاص در اختیار شما قرار می دهند، مدرک کارشناسی ارشد این فرصت ها را ارائه می دهد. این نقطه ورود به تحصیلات تکمیلی است.

استاد ژاپنی چیست؟ این درجه دانشجویان را مجبور به انجام تحصیلات پیشرفته در زبان ژاپنی با دسترسی به منابع تحقیقاتی و آموزشی می کند. کاردستی ممکن است شامل خواندن و ترجمه متون زبان ژاپنی و ژاپنی کلاسیک باشد. تمرکز معمولا بر پیشرفت درک زبان و فرهنگ، از جمله ادبیات، فلسفه و تاریخ است. برنامه ها همچنین ممکن است ارتباطات دهان و نوشته ژاپنی، روش های تدریس زبان، دو زبانه، آوایی، و برنامه ریزی و سیاست برای مربیان را پوشش دهند.

دانش آموزان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در ژاپن در درجه اول به منظور تسلط بر زبان ژاپنی خود و تدریس مطالعات خود را به فرهنگ ژاپن است. آنها می توانند مهارت های ارتباطی شفاهی و شفاهی خود را تیز کنند، روش های آموزش موثر را یاد بگیرند و توانایی های تحقیقاتی خود را افزایش دهند.

هزینه های تحصیل برای استاد در ژاپن بسته به طول برنامه، موسسه آموزشی و کشور مبدأ متفاوت است. مدارک تحصیلی در این زمینه ممکن است دو تا چهار سال طول بکشد تا درآمد کسب کند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه های ژاپنی می توانند به کارشناسان زبان ژاپنی، فرهنگ و جامعه تبدیل شوند. آنها اغلب واجد شرایط و آموزش دیده برای ژاپنی در سطوح مختلف هستند. حرفه های علمی به عنوان سخنرانان و محققان احتمالا گزینه ای هستند، در حالی که مطالعات دکتری در مرحله بعد پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد است. سایر گزینه های شغلی ممکن است شامل مشاور برای برنامه های تحصیلی بین المللی در خارج از کشور و یا ادارات زبان ژاپنی و موقعیت در شرکت هایی باشند که در آن زبان رسمی زبان ژاپنی مورد نیاز است.

برنامه های دانشگاهی آنلاین و شخصی در دسترس است، با گزینه های تمام وقت و پاره وقت موجود در سراسر جهان برای دیدار با نیازهای برنامه ریزی خود را. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درزبان ژاپنی Filter

زبان فشرده زبان ژاپنی (ترکیبی)

SOAS University of London
کارشناسی ارشد(MA)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

Pathway دوساله Pathway برای دانشجویان با علاقه حرفه ای و دانشگاهی در ژاپن هدایت می شود. آموزش فشرده زبان ژاپنی با هدف حمایت از توانایی دانش آموزان در مقابله با منافع انضباطی خ ...

اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد ژاپنی

Tamkang University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

مأموریت وزارت ژاپن، ارائه انواع دوره های انعطاف پذیر و برنامه های متنوع برای پاسخگویی به نیازهای مختلف اجتماعی است و دانشجویان را به عنوان شهروندانی با مهارت های زبان پیشرفته ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مطالعات ژاپنی و زبان فشرده

SOAS University of London
کارشناسی ارشد(MA)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه دو ساله تمام وقت (یا چهار ساله به صورت نیمه وقت) برای ارائه آموزش زبان فشرده در سطوح مختلف مهارت - بسته به سطح ورود - در یک برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات ژاپنی طر ...

اطلاعات بیشتر