Keystone logo

11 کارشناسی ارشد برنامه ها که در زبان های خارجی زبان ژاپنی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • زبان های خارجی
 • زبان ژاپنی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در زبان های خارجی زبان ژاپنی

  برای کسانی که در حال حاضر مدرک کارشناسی را امتحان کرده و مایل به تحصیل بیشتر در یک منطقه دانشگاهی هستند یا مدارک تحصیلی عالیتری را برای پیگیری حرفه ای خاص در اختیار شما قرار می دهند، مدرک کارشناسی ارشد این فرصت ها را ارائه می دهد. این نقطه ورود به تحصیلات تکمیلی است.

  استاد ژاپنی چیست؟ این درجه دانشجویان را مجبور به انجام تحصیلات پیشرفته در زبان ژاپنی با دسترسی به منابع تحقیقاتی و آموزشی می کند. کاردستی ممکن است شامل خواندن و ترجمه متون زبان ژاپنی و ژاپنی کلاسیک باشد. تمرکز معمولا بر پیشرفت درک زبان و فرهنگ، از جمله ادبیات، فلسفه و تاریخ است. برنامه ها همچنین ممکن است ارتباطات دهان و نوشته ژاپنی، روش های تدریس زبان، دو زبانه، آوایی، و برنامه ریزی و سیاست برای مربیان را پوشش دهند.

  دانش آموزان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در ژاپن در درجه اول به منظور تسلط بر زبان ژاپنی خود و تدریس مطالعات خود را به فرهنگ ژاپن است. آنها می توانند مهارت های ارتباطی شفاهی و شفاهی خود را تیز کنند، روش های آموزش موثر را یاد بگیرند و توانایی های تحقیقاتی خود را افزایش دهند.

  هزینه های تحصیل برای استاد در ژاپن بسته به طول برنامه، موسسه آموزشی و کشور مبدأ متفاوت است. مدارک تحصیلی در این زمینه ممکن است دو تا چهار سال طول بکشد تا درآمد کسب کند.

  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه های ژاپنی می توانند به کارشناسان زبان ژاپنی، فرهنگ و جامعه تبدیل شوند. آنها اغلب واجد شرایط و آموزش دیده برای ژاپنی در سطوح مختلف هستند. حرفه های علمی به عنوان سخنرانان و محققان احتمالا گزینه ای هستند، در حالی که مطالعات دکتری در مرحله بعد پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد است. سایر گزینه های شغلی ممکن است شامل مشاور برای برنامه های تحصیلی بین المللی در خارج از کشور و یا ادارات زبان ژاپنی و موقعیت در شرکت هایی باشند که در آن زبان رسمی زبان ژاپنی مورد نیاز است.

  برنامه های دانشگاهی آنلاین و شخصی در دسترس است، با گزینه های تمام وقت و پاره وقت موجود در سراسر جهان برای دیدار با نیازهای برنامه ریزی خود را. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.