Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 16 درجه های کارشناسی ارشد که در زبان های معاصر 2023

16 کارشناسی ارشد برنامه ها که در زبان های معاصر 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد است به افرادی که قصد دارند دوره های اضافی برای پیشرفت دانش خود را در زمینه انتخاب خود را انتخاب کنید. این برنامه معمولا دانشجویان را مجبور می کند تا دو سال زندگی خود را به تحصیل خود اختصاص دهند.

استاد در زبان های مدرن است؟ یک استاد در این زمینه مطالعه معمولا برای آماده سازی دانش آموزان برای تحقیق بیشتر در سیاست و دیپلماسی خارجی طراحی شده است. دانش آموزان ممکن است دوره هایی را در نظر بگیرند که متمرکز بر ترکیب مطالعات سیاست با مطالعه جامع زبان های دیگر، از جمله کشورهای آفریقایی، خاورمیانه و آسیا است. بر خلاف بسیاری از برنامه های دیگر استاد، استاد در این زمینه به طور معمول طول می کشد چهار سال برای تکمیل: دو سال که در آن دانش آموزان ممکن است انتظار داشته باشید به مطالعه دقیق زبان و دو سال که در آن ممکن است آموزش های پیشرفته در روش علوم اجتماعی.

افرادی که این برنامه را کامل می کنند ممکن است با انواع مهارت های ارزشمندی کنار بیایند. علاوه بر داشتن یک درک قوی از زبان های دیگر، آنها همچنین می توانند درک درستی از سیاست و توانایی تجزیه و تحلیل و تفسیر مسائل پیچیده داشته باشند. هر یک از این مهارت ها را می توان در تعدادی از زمینه های حرفه ای استفاده کرد.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد در زبان های مدرن بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله، اما نه محدود به دانشگاه، نوع آموزش (در کلاس یا آنلاین) و مدت زمان برنامه است. دانشجویان آینده نگر باید قبل از درخواست، تحقیق کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است برای بسیاری از موقعیت های هیجان انگیز در بخش های مختلف واجد شرایط باشند. برخی از نامزدهای شغلی افرادی که در این سطح ممکن است انتظار داشته باشند شامل مترجم / مترجم، دیپلمات، معلم، کارمند امور بین الملل، کارآگاه، مدیر بازاریابی، خبرنگار پخش، مدیر تدارکات و توزیع، بازرس ثبت اختراع و معلم زبان خارجی باشد.

دانشجویان گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهند تا در جایی که آنها آموزش خود را دنبال می کنند. تعدادی از موسسات دوره های آنلاین را ارائه می دهند که برای بسیاری مناسب است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • زبان های معاصر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه