MASTERSTUDIES

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد را زبان های خارجی در امارات متحده عربی 2020/2021‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

دانش آموزان در نظر گرفتن یک استاد در زبان قادر به نشان دادن مفاهیم اصلی در طیف وسیعی از رشته های زبانی در حالی که در حال توسعه تخصص در روش زبانشناسی خواهد بود. علاوه بر رشد و توسعه زبان، دانش آموزان یک رویکرد میان رشته ای که نیاز به تفکر انتقادی را.

امارات متحده عربی، گاهی اوقات به سادگی به نام امارات و یا امارات متحده عربی، یک کشور عربی در جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در خلیج فارسی است، مرز عمان به شرق و عربستان سعودی در جنوب، و همچنین به اشتراک گذاری مرزهای دریایی با قطر و ایران.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را زبان های خارجی در امارات متحده عربی 2020/2021‏

2نتایج درزبان های خارجی, امارات متحده عربی Filter

کارشناسی ارشد در آموزش زبان فرانسه به عنوان زبان دوم

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

شما به فکر بهبود تجربه خود را با اضافه کردن یک مدرک کارشناسی ارشد به مشخصات خود را. اگر شما به زبان فرانسه مسلط است، کارشناسی ارشد زبان فرانسه در نظر گرفته شده برای دانش آموزا ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در کسب و کار و زبان بین المللی

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دو سال استاد در بین المللی کسب و کار و زبان به دانشجویان می آموزد به تسلط بر مفاهیم و تکنیک های مربوط به کسب و کار بین المللی در حالی که آنها را قادر به به دست آوردن دانش گستر ...

اطلاعات بیشتر