MASTERSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 4‏ مدرک کارشناسی ارشد را زبان روسی

دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی هستند و می خواهند تحصیلات خود را ادامه دهند می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را دنبال کنند. این برنامه ممکن است دانش کلی دانش آموزان را در زمینه خود ادامه دهد یا مطالعات خود را به یک منطقه خاص متمرکز کند.

استاد روسی چه است؟ دانش آموزان در این برنامه درسی، دانش عمیق تر در مورد روسیه، سیاست و مردم آن را توسعه می دهد. یک برنامه ممکن است در یک یا همه مناطق مربوط به دولت، اقتصاد، تاریخ، فرهنگ و ادبیات و انسان شناسی-جامعه شناسی تمرکز کند. برخی از برنامه ها نیاز به سطح بالاتری از مهارت زبان نسبت به دیگران دارند. کلاس های خاص ممکن است شامل امور بین الملل، مطالعات زبان پیشرفته، تاریخ روسیه، شرق و شرق، علوم سیاسی، جغرافیا، هنر و فرهنگ روسیه و دین باشد. برخی از برنامه ها ممکن است دانش آموزان را برای توسعه پایان نامه ها یا پروژه های تحقیقاتی نیاز داشته باشند.

مزایای زیادی برای پیگیری این درجه وجود دارد زیرا دانش آموزان مهارت های مختلفی را به وجود می آورند که به صورت حرفه ای و شخصی به آنها کمک می کند. برخی از این موارد شامل ارتباط، درک فرهنگی و توانایی حل مسائل پیچیده است.

هزینه اغلب نگرانی است، زمانی که دانش آموزان به دنبال این درجه می روند. برخی برنامه ها دو سال طول می کشد، در حالی که دیگران طول می کشد، بنابراین این می تواند یک عامل بزرگ باشد. تحقیق در مورد تعدادی از مدارس در سراسر جهان می تواند به یافتن یکی از مقرون به صرفه کمک کند.

داشتن مدرک کارشناسی ارشد در روسیه می تواند افراد را برای تعدادی از حرفه های مختلف آماده کند. برخی نیاز به تحصیلات و دانش بیشتر دارند، در حالیکه سایر مشاغل مستقیما به حوزه تحصیل مربوط می شوند. برخی از عناوین شغلی عبارتند از: معلم مکاتبه ای روسیه، وکیل بین المللی، مترجم و مترجم، مورخ، دیپلمات، مشاور فرهنگی، کارمند خدمات مدنی، دکتر، استاد، مسافر، افسر سازمان ملل، محقق فیلم، افسر اطلاعاتی و محقق زبان.

اکنون می توانید مدرسه عالی را پیدا کنید، چه در اینترنت و چه در خارج از کشور. از پایگاه داده ما برای جستجوی برنامه خود استفاده کنید و با تکمیل فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

 

4نتایج درزبان روسی Filter

کارشناسی ارشد زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی

National Research Tomsk State University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه یک مطالعه عمیق درباره: اصول زبانی روسی به عنوان یک زبان خارجی ارائه می دهد. و روش آموزش روسی به عنوان یک زبان خارجی. این امر باعث می شود که متخصصان بسیار ماهر در ای ...

اطلاعات بیشتر

استاد زبان روسی، ادبیات و فرهنگ برای خارجی ها

Novosibirsk State University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه ادغام مطالعه زبان روسی، ادبیات و فرهنگ است. این نه تنها سخنرانان روسی را به عنوان یک زبان خارجی آماده می کند، بلکه متخصصان متخصص و متخصص نیز که به خوبی روسی هستند، ...

اطلاعات بیشتر

نظریه ها و روش های تدریس روسی به عنوان یک زبان خارجی

Sholokhov Moscow State University for the Humanities
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
پردیس دانشگاهی

استاد 'درجه برنامه "نظریه و روش آموزش روسی به عنوان یک زبان خارجی " در دانشگاه Sholokhov فرصت را به مطالعه زبان روسی با استفاده از یک زبان میانی است. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در زبان خارجی (روسی)

Nakhchivan State University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در سال تحصیلی 2000-2001، با توجه به نیازهای جمهوری خودمختار نخجوان و دیگر مناطق کشور، و همچنین کشورهای همسایه "معلم زبان و معلم روسی" تخصص در NSU افتتاح شد. ...

اطلاعات بیشتر