MASTERSTUDIES

‏ مرور کنید درجه های کارشناسی ارشد را زبان انگلیسی و سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

در طول ترم از استاد در برنامه انگلیسی، دانش آموزان خواهد شد با سخنرانی و ادبیات فشرده ارائه شده به پوشش مطالعه زبان انگلیسی آمریکایی و انگلیسی. دانش آموزان تئوری و استفاده از زبان انگلیسی اکتشاف.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

یونگستاون، اوهایو شهرستان واقع در ایالت اوهایو که در آن به عنوان بخشداری شهرستان ماهونینگ، اوهایو در خدمت است. آن را به عنوان نهم بزرگترین شهرستان دولت رتبه و توپی صنعتی در فولاد و ساخت فلز است. از آن است که دانشگاه ایالتی واقع در درون مرزهای آن در کنار موسسات دیگر در خدمت. این چهارمین میان بهترین شهرستانها رتبه شده است به منظور بالا بردن یک خانواده.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید - مدارک کارشناسی ارشد را زبان انگلیسی - سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

2نتایج درزبان انگلیسی, Youngstown Filter

MAبه انگلیسی

Youngstown State University (YSU)
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد برنامه هنر به زبان انگلیسی ارائه می دهد دوره در پژوهش ادبیات، تاریخ و نظریه، سبک و شکل ...

اطلاعات بیشتر

MAبه زبان انگلیسی، حرفه ای و فنی نوشتن آهنگ

Youngstown State University (YSU)
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

آهنگ PWE از انگلیسی MAارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای یادگیری اصول و شیوه های-و Techne از نوشتن برای سازمانها، نهادها، دولت ها، و ...

اطلاعات بیشتر