Keystone logo

23 کارشناسی ارشد برنامه ها که در زبان های خارجی زبان اسپانیایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • زبان های خارجی
 • زبان اسپانیایی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در زبان های خارجی زبان اسپانیایی

  مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده است پس از اتمام مدرک کارشناسی به دست آورده است. به طور کلی، آنها حدود دو سال نیاز برای تکمیل و می تواند کمک به یک دانش آموز به دست آوردن درک بسیار قوی از یک موضوع خاص است. این دوره از مطالعه ممکن است در انواع زمینه های مختلف ارائه شده است.

  اما دقیقا همان چیزی یک استاد به زبان اسپانیایی است. این نوع از برنامه طراحی شده است به دانش آموزان آموزش می دهند همه چیز در مورد یکی از زبان های پر مخاطب ترین زبان در جهان است. دانش آموزان ممکن است دوره های طراحی شده برای افزایش خواندن خود را، نوشتن، صحبت کردن، و مهارت های گوش دادن در اسپانیایی، با هدف بهبود توانایی های ارتباطی خود را در آن زبان. سایر موضوعات تحت پوشش ممکن است شامل فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای اسپانیایی زبان، و همچنین تاریخ خود، سیاست و مسائل اجتماعی است. برخی از برنامه های ارائه به دانش آموزان فرصتی برای مطالعه ترجمه یا تفسیر، در حالی که دیگران ممکن است بر اساس اصول زبان شناسی که بر اساس آن اسپانیایی است که بر اساس تمرکز می کنند.

  کسانی که کسب مدرک کارشناسی ارشد در اسپانیایی ممکن است بسیاری از مزایای انجام این کار را کشف کنید. دانش آموزان اغلب قادر به بهبود توانایی خود را برای برقراری ارتباط در بیش از یک زبان، که می تواند در بسیاری از مشاغل بالقوه اثبات مفید هستند. مطالعه یک زبان همچنین می توانید حساسیت و بین فردی مهارت های فرهنگی دانش آموز، که هر دو در محل کار جهانی مفید هستند را بهبود بخشد.

  هزینه یک استاد اسپانیایی می توانید تا حد زیادی متفاوت است، بسته به ساختار هر یک از برنامه های فردی است. دانش آموزانی که اطلاعات مالی دقیق تر می خواهم باید نهاد انتخابی خود تماس بگیرید.

  مدرک کارشناسی ارشد در اسپانیا می تواند اجازه می دهد دانش آموزان به کار در تعدادی از مشاغل مختلف، به ویژه کسانی که با یک جزء بین المللی است. دانش آموزان ممکن است قادر به تبدیل مترجمان، مترجمان شفاهی و یا تحلیلگران زبان؛ یکی دیگر از گزینه است برای تبدیل شدن به یک زبان شناس که به مطالعه اسپانیایی.فارغ التحصیلان همچنین می توانید مربیان تبدیل، آموزش اسپانیایی به زبان مادری غیر و یا آموزش زبان دیگری به اسپانیایی زبان.

  گزینه های متعدد موجود برای این نوع از درجه وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.