Keystone logo

6 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ روش های پژوهش های تاریخی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • روش های پژوهش های تاریخی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ روش های پژوهش های تاریخی

دانشجویان معمولا پس از تکمیل مجموعه ای تخصصی از دوره های کارشناسی ارشد می شوند. مقطع کارشناسی ارشد در رشته های کارشناسی ارشد و اغلب به عنوان پیش نیازهای برنامه های دکترا است.

استاد در روش شناسی تاریخی چیست؟ این نوع برنامه تحصیلی به منظور توسعه مهارت های تحقیق دانشجویی و درک طراحی پژوهش است. برنامه ها معمولا طیف گسترده ای از موضوعات تاریخی را که دانش آموزان از طریق پژوهش ها، از جمله فتح و استعمار و تغییر اجتماعی، دولت و سیاست، برده داری، فرهنگ و جامعه، و دیدگاه های تاریخی در رابطه با جنس، بررسی می کنند. برنامه ها اغلب ساختار یافته اند تا دانش آموزان بتوانند در یک منطقه خاص تحقیقاتی مانند آفریقا، آسیا، خاورمیانه و غیره تمرکز کنند. آنها اغلب با پایان نامه پایان می یابند. چندین برنامه را می توان به مدت دو سال تکمیل کرد.

فارغ التحصیلانی که کارشناسی ارشد روش های تحقیق تاریخی را کسب می کنند ممکن است یک کنجکاوی فکری عمیق تر داشته باشند که می تواند در هر حرفه و یا تحصیلی آینده مورد استفاده قرار گیرد. دانش آموزان همچنین ممکن است مهارت های انتقادی و تفکر سازمانی بی عیب و نقص را افزایش دهند که باعث ارتقاء قابلیت تحقیق پروژه می شود.

عوامل متعددی می توانند هزینه ثبت نام در یک برنامه کارشناسی ارشد، مانند مدت زمان برنامه و هزینه های سازمانی را به خود اختصاص دهند. تماس مستقیم با هر مدرسه اغلب بهترین راه برای کشف اطلاعات هزینه است.

کسب کارشناسی ارشد در روش های تحقیق تاریخی می تواند فرصت های شغلی را در محیط های دانشگاهی و خارج از آن ایجاد کند. فارغ التحصیلان ممکن است در تنظیمات دانشگاهی به عنوان معلمان، استادان و مدیران گروه کار کنند. دانش آموزان نیز ممکن است واجد شرایط برای پر کردن موقعیت به عنوان ناشر، بایگانی، متخصص رسانه، مدیران بازاریابی، مدیران سایت های موزه و رنجرز پارک. اساسا، هر حرفه ای که مهارت های تحقیقاتی و ارتباطات موثر را ارزشمند می باشد، مناسب مناسب کسانی است که این مدرک را کسب کرده اند.

یک برنامه کارشناسی ارشد روش های تحقیق تاریخی در سراسر جهان در دانشگاه ها و کالج ها یافت می شود. برخی از موسسات حتی دارای گزینه های آنلاین می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.