Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید 2‏ برنامه کارشناسی ارشد را روش های تحقیق

مدرک کارشناسی ارشد را می توان در اکثر زمینه ها به دست آورد. پذیرش به یک برنامه به طور معمول بستگی به برگزاری مدرک لیسانس دارد. دانش آموزان معمولا باید بین 32 تا 60 ساعت اعتبار ساعت مطالعه را کامل کنند.

استاد متدولوژی تحقیق چیست؟ این برنامه ها معمولا بر طیف گسترده ای از روش های تحقیق، چه کمیتی و چه کیفی، تأکید دارند. دانش آموزانی که علاقه مند به ثبت نام در برنامه های کارشناسی ارشد هستند معمولا دارای زمینه تحقیق قوی هستند. بسیاری از دانشآموزان متوجه شده اند که این سنگ بزرگ برای تحصیلات تکمیلی است. افراد ممکن است خود را دوره های آموزشی مانند روش های تحقیق در علوم اجتماعی، مقدمه ای بر آمار آموزشی و معرفی مدل های خطی پیدا کنند. دانش آموزان اغلب در اندازه گیری، روش های آماری و طراحی تحقیق آموزش دیده اند.

فارغ التحصیلان معمولا مهارت های قابل انتقال را به دست می آورند. آنها می توانند برای مدیریت پروژه ها از ابتدا تا انتها یاد بگیرند و با مهلت های داخلی و خارجی مواجه شوند. به منظور موفقیت، دانش آموزان معمولا به خود انگیزه می آموزند. این مهارت ها می توانند دانش آموزان به اهداف زندگی حرفه ای و شخصی خود دست یابند.

هزینه های مرتبط با کسب مدرک کارشناسی ارشد به عوامل بسیاری بستگی دارد. محل، مدت زمان برنامه و دوره های مورد نیاز فقط چند مورد از این عوامل است. بهترین شیوه برای دانش آموز آینده نگر است که با مدرسه مورد نظر خود برای اطلاعات خاص در مورد هزینه تحصیل و تحصیل تماس بگیرد.

فارغ التحصیلان معمولا قادر به شرکت در پروژه های تحقیقاتی کاربردی، طراحی و ساخت ابزار ارزیابی، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و ترجمه یافته های تحقیق برای کاربرد در محیط های آموزشی می باشند. هر کار با تاکید بر تحقیق و تجزیه و تحلیل معمولا مناسب است. دانش آموزان ممکن است خود را به عنوان تحلیلگران بازار، استادان یا تحلیلگران صنعت کار کنند.

دانش آموزان ممکن است فرصت های آموزش از راه دور و یا برنامه های ارائه شده به طور کامل آنلاین پیدا کنید. بسیاری از گزینه های موجود امروزه ثبت نام بسیار ساده تر و سازگاری بیشتری با نیازهای دانشجویان فردی دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درروش های تحقیق

University of Neuchâtel

نظر سنجی افکار عمومی و نظرسنجی ها در، رفتار سیاسی و اجتماعی مصرف کننده در سال های اخیر مهم تر شده اند. در همان زمان، روش های جمع آوری داده ها و همچنین تکنیک های و ابزار ب ... [+]

استاد در افکار عمومی و بررسی روش

اهداف

نظر سنجی افکار عمومی و نظرسنجی ها در، رفتار سیاسی و اجتماعی مصرف کننده در سال های اخیر مهم تر شده اند. در همان زمان، روش های جمع آوری داده ها و همچنین تکنیک های و ابزار برای تجزیه و تحلیل و تفسیر این داده ها توسعه یافته اند و پیچیده تر شده اند. تا به حال، هیچ دوره های دانشگاه ارائه شده است که به حساب این توسعه در یک مفهوم گسترده است. در حال حاضر یک نیاز شناخته شده برای حرفه ای ها که قادر به ترکیب دانش نظری، روش شناختی و فنی قوی از پیمایش و تحقیقات که علاوه بر این می از مسائل حقوقی مربوط به پردازش داده ها آگاه است.... [-]

سویس Neuchâtel
فوریه 2020
انگلیسی,آلمانی,فرانسوی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bologna

MIREES یک برنامه فارغ التحصیل نوآورانه است، به طور کامل به زبان انگلیسی، منحصر به فرد در ایتالیا و اروپا، اختصاص داده شده به دانش آموزان که دارای پیش دانشگاهی BA در اقتصا ... [+]

MIREES یک برنامه فارغ التحصیل نوآورانه است، به طور کامل به زبان انگلیسی، منحصر به فرد در ایتالیا و اروپا، اختصاص داده شده به دانش آموزان که دارای پیش دانشگاهی BA در اقتصاد، سیاست، روابط بین الملل، تاریخ، مطالعات کشاورزی و یا فرهنگی در بزرگ، و در حال حاضر مایل به به دست آوردن تخصصی و عمیق دانش از کشورهای پسا سوسیالیستی در حال گذار، کشورهای عضو جدید اتحادیه اروپا پس از گسترش در سالهای 2004 و 2007، و همچنین کشورهای همسایه جدید شرق اروپا.... [-]

ایتالیا Forli
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی