MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی روسیه 2021‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

روسیه (روسی: Россия) است بزرگترین کشور در جهان، پوشش بیش از یک هشتم از زمین 'منطقه ساکنان زمین. کمیته دولتی سابق آموزش عالی در روسیه تامین مالی 240 دانشگاه، دانشکده ها و موسسات، ساخت روسیه یک کشور جامد به مطالعه در.

واقع در ایرکوتسک روسیه شهرستان ایرکوتسک، که دارای جمعیتی حدود 600000 نفر است. ایرکوتسک دارای 6 دانشگاه و چندین کالج های خصوصی با اکثر رشته های دانشجویی در مطالعات علم.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2021‏

نتایج Filter

MA: زبانشناسی

Irkutsk State Linguistic University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

IGLOO ارائه می دهد زمینه های زیر: روسی، زبان آلمانی، زبان از شرق دور و جنوب شرق آسیا، تئوری ترجمه و

اطلاعات بیشتر

آموزش و پرورش کارشناسی ارشد معلم

Irkutsk State Linguistic University
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
پردیس دانشگاهی

IGLOO ارائه می دهد زمینه های زیر: تئوری و عمل آموزش ارتباطات بین فرهنگی در محیط چند قومی و چند فرهنگی، آموزش و پرورش ادبی ...

اطلاعات بیشتر