Keystone logo

122 کارشناسی ارشد برنامه ها که در روزنامه نگاری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
 • روزنامه نگاری
رشته های تحصیلی
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (122)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در روزنامه نگاری

  درک عمیق تر از رشته تحصیلی خود را می توان با مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرد. شما می توانید تجربه های یادگیری فشرده دریافت کنید که می تواند به فرصت های آینده برای اشتغال منجر شود.

  یک استاد در روزنامه نگاری چیست؟ این یک برنامه است که مهارت های ارتباطات عمومی را آموزش می دهد تا موضوعات متنوعی را از رویدادهای کنونی به فرهنگ پاپ پوشش دهد. روزنامه نگاری می تواند در همه انواع رسانه ها از طریق اینترنت به چاپ برساند و در این جهان وابسته به اینترنت مورد نیاز است. برخی از دوره های این برنامه ممکن است شامل روابط عمومی، نام تجاری، بازاریابی و نوشتن باشد. شما ممکن است دوره هایی را برگزار کنید که مسائل چند فرهنگی را در سراسر جهان تحت پوشش قرار دهند. ممکن است چندین کلاس دست آموز وجود داشته باشد که روزنامه نگاری را در تنظیمات دنیای واقعی تدریس کند.

  با استفاده از این برنامه روزنامه نگاری، شما ممکن است یاد بگیرند که چگونه به طور حرفه ای بنویسید و به طور موثر تبلیغ کنید. شما همچنین می توانید یاد بگیرید چگونه در هر دو جنبه های تجاری و اجتماعی زندگی خود ارتباط برقرار کنید، فرصت های بیشتری برای به اشتراک گذاشتن داستان های جامعه فراهم کنید.

  اگر به این برنامه علاقه مند هستید، برای اطلاعات مربوط به قیمت ها و هزینه ها، با مدرسه خود تماس بگیرید. روزنامه نگاری را می توان در سطح بین المللی مورد مطالعه قرار داد. مدارس اغلب قیمت های مختلفی برای دوره ها دارند.

  بسیاری از گزینه های حرفه ای به عنوان روزنامه نگار با مدرک کارشناسی ارشد وجود دارد. اگر شما در مورد آزادی مطبوعات پرشور هستید، در نظر بگیرید که تبدیل به یک خبرنگار تحقیق، خبرنگار یا یک ویرایشگر روزنامه شوید. هر یک از این مشاغل به سرعت در حال افزایش است و در حال حاضر متمرکز است. متخصصان روابط عمومی و متخصصین بازاریابی اگر علاقه مند به تبلیغات و کسب و کار هستند، در تقاضای بالا هستند. اگر این شغل ها برای شما نیست، در نظر بگیرید که تبدیل به یک مدیر اجرایی فنی یا یک نویسنده آزاد می شوید. نویسندگان ورزشی، متخصصان رسانه های اجتماعی و خبرنگاران عکاسی نیز گزینه های قابل قبول هستند.

  یک تحقیق کمی برای پیدا کردن کلاس های آنلاین و دوره های یک استاد در روزنامه نگاری انجام دهید. مدارس و دانشگاه های زیادی وجود دارند که درجه های آنلاین را دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.