Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 درجه های کارشناسی ارشد که در رسانه و طراحی 2023

10 کارشناسی ارشد برنامه ها که در رسانه و طراحی 2023

بررسی اجمالی

هر شرکت نیاز به دریافت پیام خود را در سراسر به مصرف کنندگان است. دولت ها و گروه های غیر انتفاعی به سختی هم ارتباط برقرار وضوح با مردم کار می کنند. به همین دلیل است یک کارشناس با یک استاد در رسانه ها و طراحی تا به این سازمان ارزشمند است.

استاد در رسانه ها و طراحی چیست؟ این درجه های پیشرفته است که بیشتر افزایش مهارت ها و توانایی های حرفه ای خلاق است. این برنامه آموزش های اضافی و آماده سازی دانشجویان برای نقش های رهبری در زمینه های خلاقانه مرتبط با بازاریابی و ارتباطات. دانش آموختگان استفاده از روش های پیشرفته برای آماده ارائه و تصاویری که به مخاطبان درخواست تجدید نظر در سراسر طیف گسترده ای از سیستم عامل های چند رسانه ای.

این برنامه ها موجب افزایش اثر بخشی خلاقیت طبیعی دانش آموزان با توسعه مهارت های فنی مورد نیاز برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه مدرن ابزار کامپیوتر استفاده می شود برای ایجاد تصاویر و تم که ارتباط ایده های پیچیده بصری.علاوه بر جنبه های فنی از آموزش خود، آنها نیز در مورد ایجاد بازاریابی و تبلیغات کمپین یاد بگیرند. آنها توسعه روش برای سازماندهی و ایجاد انگیزه در گروه دیگر متخصصان خلاق.

هزینه یک استاد در رسانه ها و طراحی می تواند بسته به موسسه دانش آموز انتخاب به طور قابل توجهی متفاوت است. این ایده خوبی است برای شروع تحقیق گزینه حق دور است. اکثر برنامه های نیاز به حداقل دو سال دیگر از مطالعه تمام وقت. تماس با بخش پذیرش از مدرسه خود را از انتخاب برای شهریه و هزینه اطلاعات.

فارغ التحصیلان از این برنامه ها را در رشته های بازاریابی یا تبلیغات شرکت آماده شده است. آنها نیز معمولا پیدا کردن کار به عنوان توسعه دهندگان وب، و مهارت خود قابل اجرا در برخی از موقعیت های طراحی بازی های کامپیوتری می باشد. این فارغ التحصیلان اغلب به موقعیت های رهبری در سازمان خود افزایش و ممکن است در نقش های مدیریتی را. برخی از تیم های سرب از کارشناسان بازاریابی در نقش طراحی هماهنگ کننده.دیگران برای شرکت های مشاوره رسانه کار و یا حتی کار مستقل خود را شروع که من ارائه دهندگان محتوا nternet.

برای بسیاری از دانش آموزان کار، درگیری کار دوره کالج سنتی با برنامه خود را. برنامه درجه آنلاین در دسترس است که ارائه آموزش عالی در تناسب با محدودیت های شیوه زندگی حرفه ای مشغول هستند. دانشجویان بین المللی نیز ممکن است از راحتی از کلاس های آنلاین بهره مند شوند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • رسانه و طراحی
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه