MASTERSTUDIES

‏ مقایسه کنید تحصیلات کارشناسی ارشد پاره وقت را رسانه و ارتباطات در مکزیک 2020‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

در بخش رسانه ها، یک تقاضای بالا برای مدیران با مهارت مهم وجود دارد. دلیل این است که در مدیریت مسیر از یک شرکت رسانه و توسعه محصولات رسانه طول می کشد دانش گسترده قابل توجه از روند اجتماعی و تحولات مرتبط با تخصص مدیریت کسب و کار.

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین برنامه های کارشناسی ارشد پاره وقت را رسانه و ارتباطات در مکزیک 2020‏

2نتایج دررسانه و ارتباطات, مکزیک Filter

استاد در ارتباطات و زبان ویژوال

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
مکزیک, بویناویستا
دوره های اجرایی
ژوئیه 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
Campus

استاد در ارتباطات و زبان ویژوال هدف آموزش معلمان جهت حفظ پروژه حرفه ای از ارتباط با زبان بصری، از طریق تئوری اعمال ... ...

اطلاعات بیشتر

استاد در ارتباط با رسانه مجازی

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
مکزیک, بویناویستا
دوره های اجرایی
ژوئیه 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
Campus

استاد در ارتباط با رسانه مجازی با هدف آموزش معلمان جهت حفظ پروژه ها ارتباط حرفه ای از طریق روش های مجازی، پشتیبانی شده توسط سلطه از فن آوری های دیجیتال و زبان های برنامه نویسی ...

اطلاعات بیشتر