close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ برنامه ارشد را دیپلماسی ورزش

آیا شما علاقه مند در کسب مدرک کارشناسی ارشد؟ این نوع از برنامه طراحی شده است پس از آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی آمده است؛ آن معمولا نیاز به حدود دو سال کامل است. بسیاری از زمینه های مختلف که این درجه را می توان در ارائه وج… اطلاعات بیشتر

آیا شما علاقه مند در کسب مدرک کارشناسی ارشد؟ این نوع از برنامه طراحی شده است پس از آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی آمده است؛ آن معمولا نیاز به حدود دو سال کامل است. بسیاری از زمینه های مختلف که این درجه را می توان در ارائه وجود دارد.

شما ممکن است کنجکاو: "؟ یک استاد در دیپلماسی ورزش است " این نوع از درجه طراحی شده است به طوری که دانش آموزان می توانند همه در مورد نحوه ورزش و مسابقات ورزشی می توانید اتصالات در سراسر مرزهای سیاسی و فرهنگی ترویج یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است حوادث معروف، مانند المپیک یا جام جهانی، یادگیری چگونه این رویدادها می توانند افراد، گروه ها کمک کند، و سازمان متصل مطالعه است. این نوع از درجه می تواند مردم را در مورد هر دو دیپلماسی فرهنگی و دو و میدانی آموزش، با موضوعات بالقوه مطالعه که شامل حل تعارض، برنامه ریزی، و یا فعالیت.

این نوع از برنامه می تواند دانش آموزان با مزایای بسیاری را فراهم کند.به عنوان مثال، تعهد مورد نیاز برای مطالعه دیپلماسی ورزش می توانید مهارت های افزایش مانند برنامه ریزی، حل مسئله و تفکر انتقادی کمک کند. علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد ممکن است مزایای ارزشمند در جویندگان کار فراهم آورد.

این مهم است که برای دانشجویان آینده نگر آگاه باشید که نیازهای مالی از مدرسه به مدرسه متفاوت است. شهریه، قیمت مواد، و تنظیمات هزینه همه باید قبل از ثبت نام در هر موسسه در نظر گرفته، به عنوان باید سفر و هزینه های زندگی.

چه نوع از مشاغل به کسانی که علاقه مند در دیپلماسی ورزشی که باز می شود؟ بسیاری از کشورها هیئت دیپلماتیک که به کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد باز است. علاوه بر این، فارغ التحصیلان ممکن است قادر به پیدا کردن کار با سازمان های ورزشی بین المللی. در نهایت، تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی است که به دیپلماسی ورزشی اختصاص داده است. فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم به تعامل با سازمان های موجود و یا برای راه اندازی خود را دارند.

پایگاه داده ما شامل اطلاعات در تعدادی از ورزش و برنامه های دیپلماسی. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
Real Madrid Graduate School – Universidad Europea
Madrid, اسپانیا

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش، فارغ التحصیلان و همچنین وکلای با تجربه و دانش خاص و ویژگی های حوزه ورزش حقوقی را به آنها می دهد و دیدگاه خاصی از وضعیت فعلی ورزش و سازمان حقو ... +

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش، فارغ التحصیلان و همچنین وکلای با تجربه و دانش خاص و ویژگی های حوزه ورزش حقوقی را به آنها می دهد و دیدگاه خاصی از وضعیت فعلی ورزش و سازمان حقوقی آن ارائه می دهد. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید