Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 درجه های کارشناسی ارشد که در دیجیتالی کردن 2023

12 کارشناسی ارشد برنامه ها که در دیجیتالی کردن 2023

بررسی اجمالی

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در راستای اطلاعاتی است که در برنامه های تحصیلات لیسانس ارائه می شود. با به دست آوردن یک استاد، دانش آموزان درک عمیق از موضوعات انتخاب شده خود را دریافت می کنند. این تخصص به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا حرفه ای با ارزش تر را دنبال کنند که در غیر این صورت می توانند.

استاد دیجیتالی چیست؟ دانش آموزانی که مایل به دنبال یک مدرک دیجیتالی می باشند، می توانند به مطالعه نحوه پیاده سازی فن آوری های جدید در کسب و کارهای موجود ادامه دهند. دانش آموزان اغلب تکنولوژی، اقتصاد و دوره های کسب و کار را در مورد تقاطع این سه بخش یاد می گیرند. فارغ التحصیلان می توانند یاد بگیرند که چگونه پیشرفت های تکنولوژیکی می تواند به ساختارهای تجاری و اقتصاد کلی متوسل شود. برای تکمیل این برنامه ها، حدود دو سال طول می کشد.

در پیگیری استاد در دیجیتالی کردن، دانش آموزان می توانند مهارت هایی را کسب کنند که بیشتر کارفرمایان به دنبال آن هستند. به عنوان مثال، فارغ التحصیلان معمولا درک درستی از مدیریت کسب و کار دارند. علاوه بر این، دانش آموزان اغلب این برنامه ها را با مهارت های ستاره ای کامپیوتر و سازمان ها به پایان می رسانند.

چقدر درجه تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد در دیجیتالیزاسیون بستگی به عوامل بسیاری دارد. دانشجویان آینده نگر باید درباره تعداد اعتبارات مورد نیاز برای فارغ التحصیل، هزینه هر اعتبار و نرخ بهره بر روی هر وام دانشجویی فکر کنند. هر فردی که دارای مدرک کارشناسی ارشد است باید برای ارزیابی هزینه ها از دانشگاه های خصوصی دعوت کند.

همانطور که جهان بیشتر وابسته به فناوری است، فارغ التحصیلان با این نوع آموزش ممکن است در تقاضای بالا باشند. افراد با استاد در دیجیتالی سازی ممکن است موقعیت های مدیریتی بالا را در شرکت های فن آوری متمرکز کنند. این مدیران بر یک تیم از افرادی که برای پیاده سازی فن آوری های جدید کار می کنند، سرپرستی می کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مدیران پروژه شوند که پروژه های فردی را نظارت کنند یا حتی مهندسان نرم افزار که نرم افزار جدیدی را می نویسند. علاوه بر این، افرادی که در این رشته های کارشناسی ارشد هستند می توانند به عنوان مشاوران شرکت های بزرگ در یک زمان کار کنند.

فناوری در همه جا است و به همین ترتیب استادان برنامه های Digitization هستند. دانش آموزان می توانند دوره های آنلاین را در یک دانشگاه محلی یا در یک کشور خارجی تکمیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • دیجیتالی کردن
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه