Keystone logo

111 کارشناسی ارشد برنامه ها که در کلان داده 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری اطلاعات
 • کلان داده
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (111)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در کلان داده

  کارشناسی ارشد گواهی نامه دانشگاهی ارائه شده به دانشجویان که یک برنامه درجه در سطح تحصیلات تکمیلی تکمیل می باشد. هنگامی که شما مدرک کارشناسی ارشد خود را، شما می توانید دکترا دنبال و یا شروع به کار خود را.

  کارشناسی ارشد در بزرگ داده چیست؟ هر روز، مقدار جرم داده ها در سراسر جهان تولید شده است، و آن را به عهده تحلیلگران ماهر است که از طریق این داده ها تجزیه، یافتن اطلاعات با ارزش و بی توجهی های ناخواسته بی معنی است. برنامه درجه در داده های بزرگ شما کمک می کند استاد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر و به شما می آموزد پایه های تجزیه و تحلیل داده ها. برخی از دوره های هسته اصلی برنامه شامل ریاضیات، طراحی داده ها، مدیریت پروژه، پیش بینی و تجزیه و تحلیل. در طول مطالعات خود را، شما همچنین یاد بگیرند که چگونه به حرکت و درک انواع فن آوری های داده کاوی.

  صنایع متعدد، از دولت به خرده فروشی، تجزیه و تحلیل ترافیک استفاده از داده های به تصمیم گیری کسب و کار بهتر است.برنامه کارشناسی ارشد به شما می آموزد که چگونه به در هر یک از این صنایع به کار گیرند. چنین قابلیت به شما کمک می ایستادگی کردن از رقابت خود را هنگامی که برای یک موقعیت استفاده.

  بسته به مدرسه و کشور، مدرک کارشناسی ارشد حدود یک تا دو سال طول می کشد تا به دست آوردن. شهریه و هزینه نیز متفاوت است، اما شما می توانید کالج خود تماس برای تعیین هزینه دقیق ثبت نام.

  تجزیه و تحلیل ترافیک داده ها از اهمیت حیاتی طیف وسیعی از صنایع می باشد. هنگامی که شما مدرک خود را، شما واجد شرایط برای کار در ارتباطات، امور مالی، مراقبت های بهداشتی، تولید، دولت و مجموعه ای از زمینه های دیگر می باشد. مدرک کارشناسی ارشد در داده های بزرگ نیز شما را برای یک موقعیت در مدیریت، سیاست عمومی، و فن آوری آماده می شود. در حالی که بسیاری از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به تحلیل گران اطلاعات، دیگران انتخاب برای تبدیل شدن به تحلیلگران کسب و کار، معماران داده ها، تحلیلگران سیستم، و توسعه دهندگان هوش کسب و کار.دادههای بزرگ یک منبع با ارزش را به کارفرمایان است، و پس زمینه های آموزشی در این موضوع خارج از غرفه مثبت در مورد رزومه کاری.

  مدارس در سراسر جهان ارائه برنامه های کارشناسی ارشد در داده های بزرگ، و دوره های آنلاین نیز یک گزینه می باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.