Keystone logo

12 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم اجتماعی مددکاری اجتماعی خدمات اجتماعی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مددکاری اجتماعی
  • خدمات اجتماعی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم اجتماعی مددکاری اجتماعی خدمات اجتماعی

دانش آموزان می توانند توانایی های شغلی خود را با مدرک کارشناسی ارشد خود افزایش دهند. مطالعه شدید در زمینه خاص می تواند فارغ التحصیلان لبه اضافه در محل کار را به ارمغان بیاورد. مدرک کارشناسی ارشد نیز اغلب برای دانشجویان کار در رشته دکتری یا رشته های تحصیلی مورد نیاز است.

کارشناسی ارشد خدمات اجتماعی چیست؟ این برنامه به طور کلی رفتار انسانی، عدالت اجتماعی و تحلیل اجتماعی را آموزش می دهد. دانش آموزان ممکن است مسائل بهداشت جهانی، عدالت محیط زیست، توسعه اجتماعی مبتنی، حقوق بومی و کار اجتماعی را مورد مطالعه قرار دهند. فرصت های داوطلبانه ممکن است برای دانش آموزان برای گسترش دانش و مهارت های خود در دسترس باشد. کار دوره می تواند به کارهای انسانی بیشتر یا کارهای اجتماعی بستگی دارد به منافع دانشجویان و برنامه. اکثر دانش آموزان این برنامه ها را در یک یا دو سال تحصیلی تکمیل می کنند.

یک برنامه آموزشی اجتماعی می تواند مهارت های مفیدی را به ارمغان بیاورد. مهارت های تحقیق و تکنیک های رهبری موثر می تواند به جامعه و دانش آموز در کار او سود برساند. توانایی مقابله با اختلافات فردی می تواند کارکرد کار در محیط کار و روابط بین فردی را به همراه داشته باشد.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد بین موسسات متفاوت است. قبل از ارتکاب به یک برنامه، موسسه، برنامه ریزی و هزینه ها را تحقیق کنید. میزان بار، مکان و عوامل دیگر می تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد.

استاد خدمات اجتماعی می تواند دانش آموزان را برای موقعیت هایی که به عنوان توسعه دهندگان جامعه، مدیران غیر انتفاعی و تحلیلگران دولتی آماده می کنند، آماده کند. موقعیت در کارهای اجتماعی ممکن است در داخل و خارج از کشور در دسترس باشد، زیرا این یک زمینه رو به رشد است که نیاز به افراد واجد شرایط دارد. فارغ التحصیلان در خدمات خارجی، خدمات دیپلماتیک و بخش شرکت مشغول به کار هستند. زمینه پزشکی فرصت های شغلی بالقوه را فراهم می کند، مانند مدیر برنامه های سلامتی و مدیر عامل. دانش آموزان همچنین می توانند درجه را به حرکت در نقش های مدیریتی و رهبری استفاده کنند.

برنامه های درجه خدمات اجتماعی اغلب نیاز به غوطه وری در دست دارند. دانش آموزان می توانند از فرصت های موجود در سراسر جهان یا دوره های انعطاف پذیر آنلاین استفاده کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر شروع کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.